SİYASET
Giriş Tarihi : 05-11-2022 10:08

Yeniden Refah Partisi 1.Olağan Kongresini Yaptı

Yeniden Refah Partisi 1.Olağan Kongresini Yaptı

Yeniden Refah Partisi 1.Olağan Kongresini Yaptı

Yeniden Refah Partisi Vezirköprü İlçe Başkanlığı tarafından 1.olağan kongre geçen hafta  Pazar günü Atatürk İş Merkezi konferans salonunda gerçekleştirildi.

İlçe Başkanı Fatih Koç yaptığı konuşmasında ; “Yaklaşık bir sene önce çıktığımız bu yolda Vezirköprü’de kimseyi ayrıştırmadan, kimseyi ötekileştirmeden, birlik ve beraberlik içerisinde bu yola çıkmış bulunmaktayız amacımız ve gayemiz ilçemize hizmet etmek. Her zaman bu yolda ilerleyeceğiz. Biz Vezirköprü’de birlik ve beraberliği sağladığımız sürece Vezirköprü’nün daha güzel günlere kavuşacağını ve daha iyi yarınlara kavuşacağını her zaman kendimize amaç ve ilke edindik” dedi.

Yeniden Refah Partisi Samsun İl Başkanı Salih Şahin; “Yaklaşık iki buçuk yıldır kapı kapı geziyoruz. Halkımızın, esnafımızın, köylümüzün, çiftçimizin ortak sorunu ekonomi. Bugün Samsun’umuzda bir ay içinde on vatandaşımız intihar etti. Biz 85 Milyon insanımızın yüzü gülsün istiyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız ülkede aç yok diyor, biz de istiyoruz keşke bu açlık olmasın. Açlık verilerine göre bugün açlık sınırı 7300TL. Bu rakamın altında bir geliriniz varsa aç geziyorsunuz, beslenemiyorsunuz.” Dedi.
Vezirköprü Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanlığı’na Fatih Koç getirilirken Asil üyeler Yaşar Şen, Süleyman Şahin, Hayrettin Yılmaz, Hasan Parlak, İbrahim Bilgin, Fevzi Aydın, Turgut Keskin, Hakkı Uçar, Hasan Algün, Zafer Sağlam ve Recep Algün’den oluştu.
Yedek Üyeler ise, Neslihan Koç, Ömer Vergi, Kenan Taşdan, Mehmet Vergi, Kenan Genç, Murat Şahin, Hakan Özdemir, Satılmış Düz, Mücahit İnce, İsmet Gökhan ve Filiz Algün

AdminAdmin