GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-03-2023 15:32

YAŞAM GAZETESİ 21 YAŞINDA

Vezirköprü’de 1 Mart 2002 tarihinde yayın hayatına başlayan Vezirköprü Yaşam Gazetesi 21.. Kuruluş yıldönümünü kutluyor.

YAŞAM GAZETESİ 21 YAŞINDA

Yaşam Gazetesi Sahibi Suat PALA, ilçenin tüm temel sorunlarının çözümü konusunda basın olarak üzerine düşeni yerine getirmeyi ilke edindiklerini belirtirken, Yaşam gazetesinin, geride kalan 20 yılda tüm kesimlerin takdirini toplamayı başardı dedi.

“01 Mart 2002 tarihinde yayın hayatına başlayan gazetemiz, Vezirköprü’yü kucaklayan, dürüst, seviyeli, birleştirici, tarafsız, herkese ve her kesime eşit mesafede, objektif olmayı kendine şiar edinerek sürdürdüğü yayın hayatında, 20 yılı geride bıraktı. Geride kalan yıllarda farklı, toplumun değer yargılarına saygılı, ilkeli yayın politikasından ödün vermeyen Vezirköprü Yaşam, Vezirköprü sorunlarının çözümü konusunda bir çok haber ve makale yayınlayarak Vezirköprünün büyümesi için üzerine düşen görevi yerine getirmeye çalıştı.  Kendini geliştirerek yazılı basının yayında internet televizyonundan da canlı yayınlar yaparak binlerce Vezirköprülünün sesi olan  Vezirköprü Yaşam halkına kendi çıkarı için uğraşmayan, rant kovalayarak hiç kimseyi birbirine takmadan halkın faydalanabileceği bir gazete sunmak için çaba sarf eden Vezirköprü Yaşam Gazetesi , tarafsızlık ilkesinden asla taviz vermeyecektir.” Dedi.

AdminAdmin