GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-02-2023 15:11   Güncelleme : 03-02-2023 15:14

Vezirköprü`de Makam ve koltuk işgalleri sonlandırılmalı

Vezirköprü`de Makam ve koltuk işgalleri sonlandırılmalı

Vezirköprü`de  Makam ve koltuk işgalleri sonlandırılmalı

Yıllar ne çabuk geçiyor değilmi şöyle geriye baktığınızda vay be ne kadar değişmişim diyorsunuz. Şu değişimi Vezirköprü de göremedik.  Şu akıp giden yıllarımızda Vezirköprü`de nelere şahit olduk. Ne kaymakamlar ,  Belediye başkanları, müdürler, siyasetçiler gördük.  Kimi canla başla çalıştı Vezirköprü`ye bir çok eser bıraktı. Kimi de aldığı maaşın hakkını bile vermedi. Hatta olmayan projeleri yapıyormuş gibi, çalışıyormuş gibi gözümüzün için baka baka ilçeyi ziyarete gelen en üst seviyelerdeki siyasetçilere bile yalan konuştu, Vezirköprülülerin hakkına girdi.

                Devletine, hükümetine, askerine, polisine, Savcısına, Hakimine saygılı olan Vezirköprü halkı hizmetlerden mahrum bırakıldı. Yetmedi, Sırf kendi çıkarları için bu ilçedeki insanları gruplaştırdı bir birine düşman etti. Vezirköprü Nüfusu son 15 yılda  90 binlere düştü hızla göç verdi. Vezirköprü`de neler oldu ne vaatler verildi yapılmadı kütüphanede ve bizdeki gazete arşivlerinde mevcut.

                Geriye bakıp hiç bir şey yapılmadığını fark eden Vezirköprü Siyasi İlçe Başkanları ve Oda başkanları Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Fatih Koç`un düzenlediği ve organize ettiği buluşmada Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odasında toplantı yapıldı, sorunlar tartışıldı. Biraz geç oldu ama zararın neresinden dönersek kardır dedik. En azından Vezirköprünün geri kalmışlığının  farkına varıldı. Artık makam ve koltuk işgalleri sonlandırılmalı. Vezirköprü`de yeni bir sayfa açılmalı.

AdminAdmin