SİYASET
Giriş Tarihi : 10-03-2023 10:32

VEZİRKÖPRÜ VEKİL İSTİYOR

VEZİRKÖPRÜ VEKİL İSTİYOR

VEZİRKÖPRÜ VEKİL İSTİYOR

Uzun zamandır bir milletvekili çıkaramayan Vezirköprü 14 Mayıs`ta  yapılacak olan milletvekilliği seçimlerinde ismi öne çıkan Vakıflar eski Genel Müdürü Burhan Ersoy ve Daire Başkanı Bekir Keleş`in seçilecek sıradan olmasını istiyor.

Vezirköprü’den milletvekili çıkması konusunda hemen herkesin aynı fikirde birleştiği görülüyor. Konuyla ilgili olarak fikirlerini söyleyen oda başkanları sivil toplum örgütleri , Dernek başkanları “Vezirköprü’den mutlaka bir milletvekili çıkararak ilçenin kötü gidişatına dur diyecek çalışmalara katkı vermeli” dedi.

            Samsun ve Vezirköprü  gündeminde sıkça isimleri dolaşan  ve Vezirköprü`ye katkı sağlayacağı düşünülen Burhan Ersoy ve Bekir Keleş`in  Samsun milletvekili adayı olarak çıkarılması hem Vezirköprü için hem de Samsun için hayırlı olacağını ifade eden Vezirköprü`lüler Vezirköprü`nün nüfusunun 115 binden son 10 yılda 90 binlere düştüğünü ilçenin kötü yönetildiği belirterek eğer Vezirköprüden bir milletvekili çıkardığımızda bu açığı kapatabileceğimizi ifade ettiler.

            Daha önce il seviyesinde olan Vezirköprü`nün Hem Milletvekilinin olmayışı hem de yerel yönetimin başarısızlığı ilçeyi  küçültmüş tüm yatırımcıları geri çevirerek Vezirköprü ekonomisi bitmiştir denildi.

AdminAdmin