GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-03-2023 20:35

VEKİLSİZLİK VEZİRKÖPRÜYÜ BİRLEŞTİRDİ

SON 10 YILDA ÇÖKEN VEZİRKÖPRÜ İÇİN STK LAR BİR ARAYA GELDİ

VEKİLSİZLİK VEZİRKÖPRÜYÜ BİRLEŞTİRDİ

Merkezi İstanbul da bulunan VEZDEF Yönetimi Bedestende düzenlediği kahvaltı programında siyasi parti temsilcileri ve Sivil Toplum temsilcileriyle bir araya gelerek Vezirköprü Paydasında birleşmeye vurgu yaparak yaklaşan seçimler vesilesiyle seçilebilir sıradan milletvekillerimizin olması için Vezirköprü'nün gücünü birleştirmesi gerektiğini, Vezdef olarak parti ayırmaksızın gereken desteği vereceklerini belirttiler.

Toplantı sonrası Vezirköprü sokaklarında samimi bir havada devam eden birliktelik Çınar ağacı gölgesinde toplu fotoğrafla tarihe not düşüldü.

       Yıllaradır bir vekil çıkaramayan Vezirköprü  tek yürek oldu. Son 15 yılda Vezirköprü`nün nüfusu 90 binlere düştü.  Vezirköprü`de ve çeşitli toplantılarda  bir araya gelen Vezirköprülüler “Beceriksiz yöneticiler yüzünden küçülen Vezirköprü`nün kalkınması ve büyümesi için bu seçimde elimizden geleni yapacağız Samsun ve diğer ilçelerinde yol seferberliği yapılırken, Organize sanayi bölgeleri kurulurken bizim istemediğimiz siyasi partilerin  dayattığı yöneticiler  yüzünden Vezirköprü küçüldü nüfusu hızla düştü ilçemizde iş bulamayan gençlerimiz doğup büyüdüğü topraklarını terk etmek zorunda kaldı.  Bu yüzden Siyasi partilerin dayattığı değil Vezirköprülülerin istediği ilçemizi geri götüren  değil ileriye götüren ilçe nüfusunu azaltan değil ilçe nüfusunu çoğaltan bir vekil adayı istiyoruz dediler.

AdminAdmin