GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-03-2023 10:16

MHP İLÇE BAŞKANLIĞINA Murat GÖKDUMAN GETİRİLDİ

MHP İLÇE BAŞKANLIĞINA Murat GÖKDUMAN GETİRİLDİ

MHP İLÇE BAŞKANLIĞINA Murat GÖKDUMAN GETİRİLDİ

Atatürk İş Merkezinde bulunan MHP ofisinde gerçekleşen toplantıya MHP Samsun İl Başkanı Osman Kandıra ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Burada konuşan Kandıra: MHP İlçe Başkanı seçilen Murat Gökduman`a ve yönetimine başarılar dileyerek,

"Biz ileriki tarihlerde bugünleri daha iyi anlayacağız. Bugün ne yaptığımızın olumsuz ya da olumlu yanlarını önümüzdeki tarihlerde daha iyi anlayacağız. Biz bu seçimi almak zorundayız.  Biz bu partiye omuz verirken alttan omuz verip yükünü taşıyacağız, ama üstten binip ağırlık vermeyeceğiz. Biz ağırlık veren miyiz, yükü taşıyan mıyız? Burada kendimizi konumlandırmak durumundayız.

MHP Vezirköprü İlçe Başkanı Murat Gökduman; "Bu göreve şahsımı layık gören partimiz büyüklerine teşekkür ediyorum. Yönetim kurulu arkadaşlarımla birlikte bayrağı en üst çıtaya taşımak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz." dedi.

MHP Vezirköprü İlçe Teşkilatının yönetimi ise şu şekilde;

Başkan Murat Gökduman, Yönetim Kurulu Asil Üyeleri; Yusuf Ziya Edis, Basri Muşta, Emin Şengül, Abdullah Seber, Ahmet Kurt, Kadir Bilgin, Rahim Yılmaz, Faruk Oğuz, Ahmet Kocaman, Kurtman Ayran, Hüseyin Er, Hakkı Aktaş, Ahmet Güney, Osman Çanakçı, Mehmet Öğütçü, Cumhur Gömen, Şahin Cansız ve Emin Boynukısa.

Yedek Üyeler; Faruk Edis, Şuayip Bulut, Ahmet Bilgin, Ramazan Atıcı, Cevat Karaca, Süleyman Ceylan, Oğuz Bakır, Salih Zeytinli, Latif Gülünay, Hasan Bayraktar, Mehmet Ünlü, Ünal Doruk ve Bozkurt Karakaş.

AdminAdmin