GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-02-2023 15:02

İL MÜDÜRÜ DERECİ VEZİRKÖPRÜ'YE GELDİ

Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah DERECİ’ den Vezirköprü Ziyareti!

İL MÜDÜRÜ DERECİ VEZİRKÖPRÜ'YE GELDİ

Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah DERECİ, Vezirköprü Belediye Başkanı EDİS, Başkan Yardımcısı Salih SEFACI, İlçe Müftüsü Naci YALÇINKAYA, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet UYAR, İlçe müftülüğü müdürleri, Yurt Müdürü ve Gençlik Merkezi Müdürü, Yurtlarımız da kalan üniversite öğrencileri ile birlikte Sabah Namazında buluştular. Sonrasında bedesten de hazırlanan kahvaltıda gençlerle sohbet ettiler. Ardından Feyzullah DERECİ, C Blok Erkek Yurdunda üniversiteli öğrencilerle buluştu ve gençlerin isteklerini dinleyerek sorularını cevapladı.

             Sonrasın da İlçe Kaymakamı Halid YILDIZ’ ı ve ardından Belediye Başkanını ziyaret ederek, Vezirköprü de Spora, Yurtlara ve Gençlik merkezine yapılacak olan yatırımlar hakkında konuşuldu.

            Gençlik Merkezi Müdürü Mecit KESKİN moderatörlüğün de “Kariyer Günleri Söyleşi Programına” konuk olarak katılım sağlayan DERECİ gençlerden gelen soruları cevapladı, programa dinleyici olarak katılan gençlere hediye dağıttı.

            Ardından Köprülü Mehmet Paşa Spor Kompleksin de incelemelerde bulundu. Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet UYAR' dan ilçedeki spor, gençlik ve yurtda ki yapılan çalışmalarla  ilgili bilgi aldı ve ilçeden ayrıldı.

AdminAdmin