GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-09-2022 08:48

FİŞEKCİ : "Vezirköprü'de yapılacak daha çok işimiz var"

Değerli  Vezirköprü İş Dünyası,  2018 yılında yapılan Ticaret ve Sanayi Odası seçiminde Odamız Meclis üyelerine ve şahsıma göstermiş olduğunuz teveccüh ile Yönetim Kurulu Başkanı seçildim.

FİŞEKCİ :

Değerli  Vezirköprü İş Dünyası,

 2018 yılında yapılan Ticaret ve Sanayi Odası seçiminde Odamız Meclis üyelerine ve şahsıma göstermiş olduğunuz teveccüh ile Yönetim Kurulu Başkanı seçildim.

Bugüne kadar yapmış olduğumuz çalışmalar ile her daim Vezirköprü Ticaretine katkı sağlamaya Vezirköprü tacir ve tüccarlarına destek olmaya çalıştık. Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odasına yeni bir anlayış getirdik. Üyesiyle bütünleşmiş demokratik, katılımcı, üyesine değer veren çağdaş bir yönetim anlayışını hakim kıldık.Vezirköprü'de yapılacak daha çok işimiz var. İlçemizin çalışma alanlarını, ekonomisini büyütecek çalışmalarına öncü olmak, İlçemizde işsiz genç bırakmayacak bütün çalışmalara Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası olarak destek vermek ve bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada tüm hemşehrilerimizin yanında olmak için önümüzde ki 2022 Ekim/Kasım aylarında yapılması planlanan Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığına aday olduğumu bildirir, tüm üyelerimizin değerli desteklerini bekliyor saygı, sevgi ve hürmetle selamlarım.

 


Abdülkadir FİŞEKCİ
Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası
Yönetim Kurulu Başkanı

AdminAdmin