GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-11-2022 10:36

DÜNYA TIP KITABEVİ'İNDEN ÜNİVERSİTELİLERE DESTEK..

DÜNYA TIP KITABEVİ'İNDEN ÜNİVERSİTELİLERE DESTEK..

DÜNYA TIP KITABEVİ'İNDEN ÜNİVERSİTELİLERE DESTEK..

DÜNYA TIP KITABEVİ'İNDEN ÜNİVERSİTELİLERE DESTEK..

Ankara'da faaliyet gösteren, hemşehrimiz Mustafa Sezer'e ait Dünya Tıp Kitabevi, Ankara'da eğitim gören Vezirköprülü, Tıp Fakültesi ve Hemşirelik bölümlerinde okuyan öğrencilere, Dünya Tıp Kitabevi Yayınları'ndan, bölümleriyle ilgili kitaplardan oluşan bir set hediye etti.

Ankara & Vezirköprü Platformu'nun organizasyonunda düzenlenen programda Hacettepe Üniversitesi, Ankara Üniversitesi, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi ve Gazi Üniversitesi'nden Elif Nur Şahin, Kutay Kayalı, Murat Özbakır, Okan Yılmaz, Sedanur Şimşek, Beyza Gül katıldı. Aynı zamanda Ankara & Vezirköprü Platformu Yönetim Kurulu Üyesi de olan Dünya Tıp Kitabevi sahibi Mustafa Sezer; "Tıp yayıncılığı sektöründe uzun zamandır önemli yayınları sağlık sektörüne kazandırdık. Bugün de memleketim Vezirköprülü üniversiteli öğrencilere bu sezon yayınladığımız ve eğitimlerinde işlerine yarayacağını düşündüğüm 4 kitaptan oluşan set ile yine ilçemizin ozanı Aşık Rasim Genç'in yayınevimiz tarafından yayınlanan' Pınara Giderken' isimli kitabını hediye ediyoruz. Ben şahsen böyle başarılı öğrenci arkadaşları, hemşehrimizi tanıdıkça çok mutlu oluyor, gurur duyuyorum. Vezirköprü çok yakın gelecekte başarılı insan kaynağı varlığı ile de ülkemizin her köşesinde, yurt dışında adından söz ettirecek.. Bu amaca küçük de olsa katkı sunmak amacıyla Platform ile birlikte öğrencilerimizin yanındayız. "dedi.

Ankara & Vezirköprü Platformu Yönetim Kurulu Üyesi Sami Tuzcu ve Yunis Kuzu'nun da katılım sağladığı Program, Mustafa Sezer tarafından ikram edilen Vezirköprü semaveri eşliğinde yapılan kahvaltı ile sona erdi.

 

AdminAdmin