SİYASET
Giriş Tarihi : 19-09-2022 14:21

CHP İLÇE BAŞKANI ONUR BAYBURTLU "VEZİRKÖPRÜ BATMAYA DEVAM EDİYOR"

CHP İLÇE BAŞKANI ONUR BAYBURTLU "VEZİRKÖPRÜ BATMAYA DEVAM EDİYOR"

CHP İLÇE BAŞKANI ONUR BAYBURTLU

VEZİRKÖPRÜ BATMAYA DEVAM EDİYOR

Düğün derneğe devam

         Çocuklar evde ekmek bekler hanım evde malzeme bekler ama gel gör ki baba iş bulamaz para kazanamaz

        21 yıldır izlenen politika sen yat ben sana bakarım sen çalışma ben sana veririm sen merak etme ben seni bir şekilde geçindiririm sen şükret yeter ha bir de bize oy ver iktidar yap biz yaşayalım sen seyret

        Tamam Vezirköprü olarak dediğinizi yaptık ne olacak kenevir fabrikası havza`ya  kentsel dönüşüm havza’ya katlı otopark havza’ya yol Havza’ya OSB Havza’ya  pekala Vezirköprü ‘ye ne var size de düğün dernek Kapaklı’daki,Ankara’daki ziyaret edilmesi gerekenleri ziyaretlerini yap Akp milletvekilleri gelsinler gitsinler kimse bir yatırım istemesin Akp ilçe Başkanı otursun Akp’li Belediye Başkanı gezsin Akpli milletvekilleri servetlerini değerlendirsin Vezirköprü seyretsin. Talihsiz Vezirköprü batmaya devam etsin.

          110000 olan nüfusumuz 91000 lere düşüyor kimse önemsemiyor Vezirköprü`den her gün göç gidiyor kimse önemsemiyor Merzifon, Suluova, Havza Kavak’ka her gün işçi gidiyor kimse önemsemiyor neden…

          Soruyorum şimdi bizi yönetmeye çalışanlara bu Vezirköprü`nün kaderi ile niye oynuyorsunuz neden o koltukları boşu boşuna işgal ediyorsunuz? Neden Vezirköprü`yü geliştirmek için çalışmıyorsunuz? Neden diğer ilçelerin yapabildiklerini sizler yapamıyorsunuz?

         İktidar partisi Belediyesi, İktidar partisii ilçe başkanı bunların nedenine hiç kafa yordular mı?

       Biz  Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Örgütü olarak yapılabilecek her girişime katkı sağlamaya çalışsakta keyfi yerinde olanlarla bir arpa boyu yol bulunamıyor. Halkımıza  yetki verileleceği zaman bumu çok iyi değerlendireceklerini düşünüyorum.

      Önümüzdeki Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçiminde İktidar partisinin önceki seçinde aldığı 42000 oyu alamıyacağının belirtileri şimdiden belli olmaya başladı.

AdminAdmin