SİYASET
Giriş Tarihi : 24-03-2023 18:11

CHP İLÇE BAŞKANI BAYBURTLU: "Muammalarla dolu 20 yıl"

CHP İLÇE BAŞKANI BAYBURTLU: "Muammalarla dolu 20 yıl"

CHP İLÇE BAŞKANI BAYBURTLU:

     Akp’nin iktidar olması ile verilen vaadlerin biri Havza-Vezirköprü yolu idi.Fakat seneler geçti seçimler yapıldı her seçim vaadlerde kalan,en sonunda ekonomik yetersizlik nedeniyle yarım bırakılan, yıllarca canlarımıza ve mal  kaybına neden olan yolumuz yapılmadı.

        Memleketimize gelen bakan ve milletvekillerinin verdikleri sözler raflarda kalmış, unutulmuş , hatırlatanı susturulmuş Vezirköprü Akp teşkilatı dinlenmemiş, Akp’li Belediyesi umursanmamış yine  Akp’li Büyükşehir Belediyesi yok sayılmış  Vezirköprü hiç sayılmıştır.

        Geldi şimdi seçim süreci Bu Akp adayları teşkilatı millete nasıl inecek. Aman bu yoluda mesele yaptınız mı diyecek, yoksa bu dönem söz yapacağız mı diyecek, yoksa geçen seneki Ulaştırma bakanının vaadi gibi 2023’e kadar bu yol bitecek mi diyecek diyecekler ama Vezirköprülü kıymetli halkım bunlara inanacak mı inanmayacak

        Senelerdir vezirköprü’yü kalıplaşmış bölge olarak göre göre hep kaybeden Vezirköprü oldu ama inşallah önümüzdeki Cumhurbaşkanlığı seçiminin kaybedeni Akp olacak.

     Sayın Cumhurbaşkanının söylediği Kenevir fabrikasını gerçekleştiremeyenler vezirköprüye kazandıramayanlar  başka neyi yapabilirki. Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında bizlere böyle bir görev verilse idi Cumhurbaşkanımızın kapısında yatardık o yatırımı Vezirköprüye kazandırırdık.Ama nerde kendi imkanları ile yapılabilecekken  ilçeler arası 30 kilometrelik yolu yapamayan zihniyetten ne beklenebilirki.

Yine görüyoruzki kaybeden Vezirköprü yine kaybeden gurbete mecbur bırakılan Vezirköprü yine mahsun bırakılan vezirköprü

      Fakat Vezirköprü merak etmesin bu çaresizlik değil bu eksiklikleri Millet ittifakının iktidarında gidereceğiz .Hiç merak etmeyin Cumhuriyet Halk Partisi genelbaşkanımızın liderliğinde her yer herşey çok güzel olacak

AdminAdmin