GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-03-2023 11:28   Güncelleme : 17-03-2023 11:32

BU İŞTE BİR TERSLİK YOKMU? HADİ BU YÖNETİCİLERİ ALKIŞLAYIN BAKALIM

BU İŞTE BİR TERSLİK YOKMU? HADİ BU YÖNETİCİLERİ ALKIŞLAYIN BAKALIM

BU İŞTE BİR TERSLİK YOKMU? HADİ BU YÖNETİCİLERİ ALKIŞLAYIN BAKALIM

Vezirköprü basını, sivil toplum örgütleri, dernekler, Odalar, kanaat önderleri hep uyardı Vezirköprü küçülüyor, Vezirköprü kan kaybediyor, Vezirköprü göç veriyor dedi. Ama dinletemedik. Son üç dönem Vezirköprü çok kötü yönetildi. Tarihinde en büyük darbeyi ve çöküşü yaşadı. İktidar Partisi Ak Partinin en güçlü dönemlerinde bile eline geçen tüm fırsatları kaçırdı. Samsun Ve ilçelerine ikinci üçüncü Organize sanayi siteleri kuruldu Vezirköprü  yöneticileri seyretti Türkiye genelinde otobanlar, bölünmüş yollar yapıldı bizim yöneticiler seyretti. Hep Havza ilçesini örnek gösterdik kulaklarını tıkadılar. 

                “Belediyecilik gönül işi” dediler bizim işimiz değil demediler. “Vezirköprü Göç alan durumda” dediler, göç veren ilçe demediler. Hayali projelerine  hayırlı olsun” dediler 14 sene tabela seyrettirdiler. Projesi biten Karma sanayiyi engelleyip Besi OSB yapacağız dediler yatırımcıları kovaladılar.  Tarımın hayvancılığın güçlü olduğu Vezirköprü`de imar çalışması yapıyoruz dediler, O kadar eski mahalleri bırakıp verimli tarım arazilerini imara açtılar, Vatandaşla dirsek temasta olmak yerine bir birleriyle kutuplaştırdılar. Kendi çabalarıyla fabrika kurmaya çalışan yerli esnafımıza destek yerine  ruhsat vermeyip ekonomimize ve işsizlerimize darbe vurdular. Vezirköprü menfaatlerini değil, kendi menfaatleri doğrultusunda hareket ederek esnafımıza zulüm ettiler.

                Vezirköprü köy yollarının asfaltlanması için Çalköy mevkine asfalt plenti kuruldu bizde üretilip diğer ilçeler asfaltlanırken  bizim yollara kalitesiz beton döküldü. Derici Parkı karşısına Parke fabrikası kuruldu, Çorum`dan Parke taşı alındı.  Cumhurbaşkanı “Vezirköprü keneverin başkenti olacak” dedi emrine yerine getirmediler doğruya, Cumhurbaşkanımızı dinlemeyen bizi dinler mi. Hadi gelinde bu yöneticileri alkışlayın bakalım.

AdminAdmin