SİYASET
Giriş Tarihi : 02-03-2023 13:26

Bayburtlu: “İlçemizin sorunlarına kör taklidi yapıyorlar.”

Bayburtlu: “İlçemizin sorunlarına kör taklidi yapıyorlar.”

Bayburtlu: “İlçemizin sorunlarına kör taklidi yapıyorlar.”

           Cumhuriyet Halk Partisi Vezirköprü İlçe Başkanı Onur Bayburtlu: “  Yakın zamanda yaşadığımız deprem felaketinden dolayı ülkece kilit olarak seferber olduğumuz şu günlerde, insan hayatının değerini bilmemiz gerekirken hala ders almamış olduğumuzu görmek çok üzücü.

                Halkımıza yeni hizmetler sunmak için çalışmalar yapıyoruz, arayışlar içerisindeyiz, farklı projeler üretmeye çalışıyoruz fakat ne yazık ki bu düşüncelerimizi bazı kişilerin görmezden gelmesiyle sonuçlandıramıyoruz.

               Dolmuş hizmetini konforlu bir şekilde halkımıza sunmak varken, hatlardan çıkar sağlamayı düşünen zihniyet ilçemizde olduğu sürece, halkımıza kolaylık sağlayacak uygulamalar tamamlanmayacak.

              Dolmuş var, durak yeri yok, hat var dolmuşçu esnafını düşünen yok, yeni hastanemizin orda dolmuşçularımızın barınması için yapılan herhangi bir faaliyet yok, halkımız hangi hattın nerelerden geçtiğinden bilgisiz, dolmuşların durması için cep yok.

            Ne trafiği düşünen var, ne şehir içi trafiğin akışını kolaylaştıracak bir uygulama var ne de halkın kolay ve konforlu ulaşım sağlamasını düşünen var.

                UKOME yetkilileri bu ilçeyi hiç denetletmeyi düşünüyor mu, dolmuşçu esnafına ve halkımıza kolaylık sağlamayı düşünüyor mu merak konusu” .

AdminAdmin