SİYASET
Giriş Tarihi : 22-03-2023 15:23

AVUKAT Havva Şen Saygın Aday Adaylığını Açıkladı

Ak Parti Samsun Milletvekili Aday Adaylığını açıklayan Havva Şen Saygın, Ak Parti İlçe binasında yaptığı konuşmasında: “Aday adaylığı sürecinin ilçemiz ve demokrasi adına hayırlara vesile olmasını temenni ederim. 14 Mayıs tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçim sürecine girdik.

AVUKAT Havva Şen Saygın Aday Adaylığını Açıkladı

Sizlerin desteği ile Milletimize, memleketimize TBMM çatısı altında hizmet etmeye talibim.

Ben Vezirköprü’de doğup büyüdüm. Vezirköprü’de yaşıyorum. Sizlerin evladıyım. Bu vesile ile 28. Dönem Milletvekili aday adayıyım.

 Kadere iman ederim, her sonucu Anadolu irfanı ile karşılarım. Hayırlı ise olsun. Her hâlükârda memleketimin, milletimizin ve partimin neferiyim.

İsterim ki ismim partimin aday listesinde yer alsın, Cumhuriyetimizin 100. Yılında Vezirköprü’müz, Samsun’umuz kadın milletvekili ile taçlansın. Memleketimin, Vezirköprü’müzün sesini TBMM’de yankı andırmak, emeğimle tüm ülkemizin sevgisini ve saygısını kazanmak isterim.

Milletvekili aday adaylığı başvurumu pazartesi günü partimize yaptım. Hepinizin huzurunda aday adayı olduğumu tekrar ifade etmek istiyorum.

Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve partimizin yetkili kurullarının takdirleriyle aday olmak isterim. Hakkımda verilecek her karar başım üstüne.

Vakit ayırdığınız için hepinize sonsuz teşekkür ederim" dedi.

AdminAdmin