GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-10-2022 19:55

ABDULKADİR FİŞEKCİ GÜVEN TAZELEDİ

ABDULKADİR FİŞEKCİ GÜVEN TAZELEDİ

ABDULKADİR FİŞEKCİ GÜVEN TAZELEDİ

ABDULKADİR FİŞEKCİ GÜVEN TAZELEDİ

Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası Komite Temsilciliği için seçim heyecanı Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası hizmet binasında Perşembe günü  yoğun güvenlik önlemleri altında yapıldı. Sabah Saat : 10.00  başlayan seçim Saat: 17.00 itibariyle sona erdi.

Yapılan seçim sonucunda kesin olmayan sonuca göre beyaz olan 4.grupta yer alan Abdulkadir Fişekci grubunda Ahmet Pişkinel (Gıda Toptan) ve Ayhan Seviş (Gıda Maddeleri Perakende) yarışı kazanan isimler oldu. Ayrıca açıklanan birinci grupta ise Abdulkadir Fişekci (Fişekci Orman Ürünleri) ve (Çağdaş Unu ve İrmik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi) kazanan isimler oldu.

6.grupta ise beyaz liste olan Fişekci’nin grubu olan Hayati Gül-Sigorta ve Aracılık Hizmetleri, Özel Vezirköprü Özlem Motorlu Taşıtlar Sürücü Kursu San. Tic. Ltd. Şti. oldu. Açıklanan ve kesin olmayan sonuçlara göre 5. Listede ise yine Fişekci’nin beyaz listesi olan Ali Uğurlu – Uğurlu Kuyumcu ve Şükrü Yiğit – Vepaş Giyim oldu.

Yine kesin olmayan seçim sonucuna göre 2. grubun da Recep Çalışkan, Alaattin Turhallı ve Bekir Akça’nın yer aldığı beyaz listenin kazandığı görüldü.

Seçimlerin ardından  kısa bir konuşma yapan Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Abdulkadir Fişekci: “Arkadaşlar kazanan ben değilim Vezirköprü” ekip arkadaşlarımızla Vezirköprüye yapılacak her hizmetin altına imzamızı koyacağız” dedi. Seçimleri takip etrmeye gelen iş insanları ise Abdulkadir Fişekci`yi tezahüratla karşıladı. Konuşmaların ardından teprik edip başarılar dilediler.

AdminAdmin