Güncel
Giriş Tarihi : 23-06-2022 15:54   Güncelleme : 23-06-2022 15:54

AŞÇI YARDIMCILIĞI KURSİYERLERİ BELGELERİNİ ALDI

AŞÇI YARDIMCILIĞI KURSİYERLERİ BELGELERİNİ ALDI

AŞÇI YARDIMCILIĞI KURSİYERLERİ BELGELERİNİ ALDI

Vezirköprü Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğümüzce Yiyecek İçecek Hizmetleri alanında açılmış olan Aşçı Yardımcılığı kursumuzdan sertifika almaya hak kazanan kursiyerlerimize belgeleri takdim edildi.

Kursumuza katılarak başarı ile belgesini alan kursiyerimiz Remziye CAN Aşçı Yardımcısı olarak Ardahan iline atandı. Kursumuzda aldığı eğitimi meslek hayatında da kullanan kursiyerimiz diğer kursiyerlerimize örnek olurken kendi hayatına da katkı sağlamıştır.

Kurum Müdürü Mustafa KAYA : 'Kursiyerimiz Remziye CAN'ı gönülden tebrik ediyorum. Görevinde başarılar diliyorum.Kurslarımızda kendini geliştirerek meslek hayatına geçen kursiyerimize kurum olarak katkı sağlayabilmek bizlere gurur vermektedir Diğer kursiyerlerimizin de meslek hayatlarında başarılı olmalarını diliyorum. . Aşçı yardımcılığı kursu ve diğer kurslarımız 2022/2023 Eğitim Öğretim yılında da devam edecektir. Kurslarla ilgili bilgi Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünden alınabilir. Amacımız çeşitli sebeplerden  dolayı  meslek hayatına dahil olamamış insanların hayatlarına mesleki anlamda katkı sağlayarak onları meslek yaşantılarında aktif olarak rol almasını sağlamaktır. 'dedi.