Güncel
Giriş Tarihi : 26-02-2022 09:19   Güncelleme : 26-02-2022 09:19

CHP İlçe Başkanı Bayburtlu: “Bu hizmetleri kime söyleyeceğiz”

CHP İlçe Başkanı Bayburtlu: “Bu hizmetleri kime söyleyeceğiz”

CHP İlçe Başkanı Bayburtlu: “Bu hizmetleri kime söyleyeceğiz”

Senelerdir Öğürlü ile Soğucak arasını hatırlatmamıza rağmen bir türlü yetkililerin dikkatini çekemedik.
Taşımalı eğitimin getirdiği sıkıntılardan bir taneside yol güzergahları veya yolları. Çocuklarımızın erken saatler de öğrenim görmek için taşıtlara binerek okullarına gitmeleri güç olduğu kadar seyahat esnasında yaşadıkları veya gördükleri durumlarda çabası.
Defalarca hatırlatmamıza rağmen yol yapıyoruz diye övünülmesine rağmen Öğürlü-Soğucak yolundaki olumsuz yol durumunu göstermemize rağmen umursanması bu yöre halkı için olduğu kadar Vezirköprü için de utanç vericidir.


Vezirköprü hizmet alamıyor diye ne kadar da bahsetsekte yöneticilerin kendi çıkar ve menfaatlerini kendi aralarında tartışmaktan, kendilerine çıkar sağlamak için kendileri ile mücadele etmekten proje ve yatırımlara bir türlü zaman ayıramıyorlar.
Gün geçmiyorki yöneticiler arasında kavga ve tartışma bitmiyor.Bizler memleketimize yatırım diye ne kadar haykırsakta göcü durduralım diye yetkililere temkinde bulunsakta yeni imar ve çevre süzenlemeleri yüzünden kimi şahıslar zengin ediliyor kimi şahıslara çıkar sağlanıyor kimi şahıslara ….
Vezirköprü merkezde okadar terkedilmiş mahalle olsada buraların değerlendirilmesi gerekirken kendilerine yeni macera arayan yönetici her düşüncesinde olduğu gibi yine yanlışlıklarla dolu yönetim sergiliyor.
Bence sizler koltuklarınız da oturun zamanınızın dolmasını bekleyin.Yaptığını yanlış imar yol çevre düzenlemesi bu memlekete ihanet ve ızdıraptır.Yaptığınız yanlışların telafisi hem çok güç hemde çok zor düzeltilecektir.