Güncel
Giriş Tarihi : 05-02-2022 12:56   Güncelleme : 05-02-2022 12:56

ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ODASI BAŞKAN ADAYI Adem BAŞAR

ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ODASI BAŞKAN ADAYI Adem BAŞAR

ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ODASI BAŞKAN ADAYI Adem BAŞAR

"Esnaflarımızı, üyelerimizi ziyaret ederek taleplerini,

sıkıntılarını dinliyoruz. İnşallah çözümü de beraber gerçekleştireceğiz"

19 Şubat 2022 tarihinde gerçekleştirilecek Şoförler ve Otomobilciler Odası seçiminde Başkan adaylığını açıklayan Adem Başar ve yönetimi seçim çalışmaları kapsamında Merkez ve kırsal mahallelerdeki üyeleri ve esnafları ziyarete devam ediyor.

Bünyesinde tırcı kamyoncu taksici servisçi minibüsçü esnafının bulunduğu 1000 üyeyi geçen üyesiyle Vezirköprü'nün en büyük odalarından biri olan Şoförler ve Otomobilciler Odası seçimlerinde Yönetimi ile birlikte göreve geldiklerinde bu büyük aile ile birlikte hem şoför esnafının sorunlarının çözümü hem de Vezirköprü'nün önünü açacak projelere verecekleri destekle ilçeye katkı sağlayacaklarını belirtti.

"Her geçen gün katlanan sorunlarla birlikte zor dönemden geçen tırcı kamyoncu taksici servisçi minibüsçü esnafının sorunlarını biliyoruz. Yönetimimizde ki arkadaşlar bizzat bu sorunları yaşayan ve çözümü içinde neler yapılması gerektiğini bilen isimler onlarla birlikte bu göreve talibiz. Tüm üyelerimizin arkadaşlarımızın desteğini bekliyorum. Seçim camiamıza ve Vezirköprü'ye hayırlı olmasını diliyorum. Seçim sürecinde yanımızda olan bizleri misafir eden, teveccüh gösteren tüm esnaflarımıza ve üyelerimize teşekkür ediyorum" dedi.