Güncel
Giriş Tarihi : 27-01-2022 16:39   Güncelleme : 27-01-2022 18:29

BAŞKAN ADAYI ADEM BAŞAR VE YÖNETİMİNDEN ZİYARET.

BAŞKAN ADAYI ADEM BAŞAR VE YÖNETİMİNDEN ZİYARET.

BAŞKAN ADAYI ADEM BAŞAR VE YÖNETİMİNDEN ZİYARET.

19 Şubat 2022 tarihinde gerçekleştirilecek Şoförler ve Otomobilciler Odası seçiminde Başkan adaylığını açıklayan Adem Başar ve yönetimi Vezirköprü Yaşam Gazetesini ziyaret ederek seçime ilişkin değerlendirmelerini aktardı.

Bünyesinde tırcı kamyoncu taksici servisçi minibüsçü esnafının bulunduğu 1000 üyeyi geçen üyesiyle Vezirköprü'nün en büyük odalarından biri olan Şoförler ve Otomobilciler Odası seçimlerinde Yönetimi ile birlikte göreve geldiklerinde bu büyük aile ile birlikte hem şoför esnafının sorunlarının çözümü hem de Vezirköprü'nün önünü açacak projelere verecekleri destekle ilçeye katkı sağlayacaklarını belirtti.

"Her geçen gün katlanan sorunlarla birlikte zor dönemden geçen tırcı kamyoncu taksici servisçi minibüsçü esnafının sorunlarını biliyoruz. Yönetimimizde ki arkadaşlar bizzat bu sorunları yaşayan ve çözümü içinde neler yapılması gerektiğini bilen isimler onlarla birlikte bu göreve talibiz. Tüm üyelerimizin arkadaşlarımızın desteğini bekliyorum. Seçim camiamıza ve Vezirköprü'ye hayırlı olmasını diliyorum" dedi.