Güncel
Giriş Tarihi : 13-10-2021 15:49   Güncelleme : 13-10-2021 16:04

“DOSYALARI AÇIYORUZ”

“DOSYALARI AÇIYORUZ”

“DOSYALARI AÇIYORUZ”

Samsun 2 Nolu Şube Başkanı Bünyamin Kamçi sayfasındaki paylaşımında Vezirköprü için çok önemli bir konuya değinerek; “bölgemizde bulunan eksik görülen ve tepkilere neden olan problemlerin dosyalarını açıyoruz.

SORUYORUZ

Samsun Vezirköprü Şahinkaya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okulumuzun bahçesinde bulunan binamız öğrenci yurdu olarak yapılmıştı. İki yıl kadar önce durumu Milli Eğitim Bakanlığının onayı ile UYGULAMA OTELİ olarak değişti.

Bir önceki dönem ilçe Milli Eğitim Müdürünün ve müdürlüğünün uğraşları ile birkaç defa bakanlık tarafından ciddi ödenek aktarıldı. Binanın içerisinde Uygulama Oteli formatına uygun tadilatlar yapıldı. Binanın donanımı ciddi ölçüde tamamlandı alt kısmına çok büyük organizelere  hizmet verebilmesi için modern mutfak ekipmanları yerleştirildi.

Şahinkaya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin bahçesinde ve bünyesinde bulunan Uygulama Oteli niçin hizmete geçemiyor ?

Vezirköprü ilçesinde konaklama problemini ortadan kaldırabilecek bir imkan var iken niçin bina hizmete sokulamadı ? İddialar arasında Şahinkaya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin bahçesinde bulunan Uygulama Oteline Öğretmenevi  taşınıyor? Bu durumda İlçede bir kurum mu kapanacak” ?  dedi.