Güncel
Giriş Tarihi : 11-09-2021 12:01   Güncelleme : 11-09-2021 12:01

VEZİRKÖPRÜ SİYASETİNE SİTEM ETTİ

SON GÜNLERDE İLÇE GÜNDEMİNDE YER ALAN KONULARLA İLGİLİ OLARAK YALNIZ KALDIKLARINI BELİRTEN YAĞINÖZÜ KÖYÜ DERNEK BAŞKANI BİR AÇIKLAMA YAPARAK TEPKİSİNİ DİLE GETİRDİ

VEZİRKÖPRÜ SİYASETİNE SİTEM ETTİ

OK AÇIKLAMASINDA  "SIKINTI BİZLERDE         

  Vezirköprü de her partinin hemen hemen ilçe başkanı var. İlçe başkanları görevlerini tam olarak bilmiyorlar mı? Bir ilçe başkanı yerel şeçimlerde potansiyel belediye başkan adayı, genel şeçimlerde milletvekili olma şansı en yüksek kişidir. Ama bizimkiler kabuğuna çekilmişler şeçim zamanı da yanlarına ya Çarşambalı, ya Bafralı, ya Havzalı ya da Trabzonlu birini alırlar çıkarlar meydanlara  belki de  bu fırsat ellerine bir daha geçmez. Köylülerin Jandarma ellerini kollarını bağlarken Yağınözü nde Adatepe de olsalardı bu köylüler onları unutmazdı ama malesef bizimkiler sadece koltuk sevdası ve reklam için varlar.

     Neslihan HANCIOĞLU Hanımefendi geldi CHP İlçe Başkanı, Meral AKŞENER Hanımefendi İYİ Parti İlçe Başkanı, Çiğdem KARAASLAN Hanımefendi gelince Ak Parti İlçe Başkanı ortaya çıktılar.

       Bizim ilçe başkanları acaba Vezirköprünün Gazetecilerini demi takip etmiyorlar çok mu yoğunlar yoksa gerek mi duymuyorlar.

      İlçe başkanlarımız acaba şeçim zamanı yanlarına kimi alıp gelecekler Vezirköprülüler acaba yine kimi Ankaraya gönderecek şimdiden düşünmeye başlasınlar. Sıkıntı bizlerde degil İlçe başkanlarında.

             Saygılar Köprümün Değerli İnsanları

                               Ercan OK

               Yağınözü Köyü Dernek Başkanı" dedi.