Eğitim
Giriş Tarihi : 25-08-2021 10:54   Güncelleme : 25-08-2021 10:54

HAVZA’DA EĞİTİMDE YENİ BİR YÜZ: UĞUR KURS

HAVZA’DA EĞİTİMDE YENİ BİR YÜZ: UĞUR KURS

HAVZA’DA EĞİTİMDE YENİ BİR YÜZ: UĞUR KURS

Havza Uğur Kurs yenilikçi eğitim anlayışı ve uzman kadrosu ile geniş bir yelpazede öğrencilere eğitim öğretim faaliyetlerine Kevser Parkı yanı Denizbank üstündeki binasında hizmete başlamıştır. Havza Uğur Kurs hakkında gazetemize açıklamalarda bulunan kurs müdürü Fatma ŞEKERLER İBİN :

” Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları bünyesinde faaliyet gösteren 128 kurstan biri olarak hizmet vermeye başlayan kurumumuz, fiziki ve dijital olanakları ile ilçemizde bir öncü. 7/24 ulaşabilecekleri yapay zeka tabanlı “ Uğur Dijital” uygulaması sayesinde öğrencilerimize bireyselleştirilmiş öğrenme imkanı sağlamaktadır. Bu uygulamada öğrenciler deneme sınavlarında yanlış yaptıkları ya da boş bıraktıkları soruların çözüm videolarına ulaşarak anında dönüt alma fırsatı yakalamaktadır. Velilerimiz de yine bu uygulama sayesinde öğrencisinin çalışmalarını takip edebileceklerdir. Ayrıca Uğur Kurs olarak akademik başarımızı arttırmak için öğretmenlerimizin mesleki gelişimine çok önem veriyoruz. Bahçeşehir Üniversitesinden aldığımız destekle öğretmenlerimizi hizmet içi eğitim seminerlerine dahil ederek mesleki faaliyetlerimizi güncel tutuyoruz. Zengin ve global eğitim programlarımız sayesinde her öğrenciyi kendi zirvesine taşıma gayretindeyiz.

‘Eğitim Değerlidir’ felsefesinden yola çıkarak planladığımız yaklaşımlarımızla başarılı olmak ve öğrencilerin, mesleklerini profesyonelce icra etmek isteyen öğretmenlerin ve diğer eğitim paydaşlarının güvenilir limanıyız.

Sınavlara hazırlık çalışmalarından ölçme değerlendirme sistemine kadar tüm çalışmalarımız Türkiye’ deki her şubemizde aynı nitelikte ve standartlarda uygulanıyor. Vezirköprü’lü öğrencilerimizin de bu profosyonel ve kurumsal eğitim çatısından faydalanması için servis aracıyla gidiş gelişine imkan sağlıyoruz. Her hafta yapılan deneme sınavlarıyla hem kurum içi hem de Türkiye geneli başarı sıralamasını öğrenebiliyor, bu sayede ölçme-değerlendirme süreçlerini takip ederek, eğitimin çıtasını yükseltmeyi hedefliyoruz. Bahçeşehir-Uğur Eğitim Kurumlarına kayıtlı olan tüm öğrencilerin sahip olduğu bu ve bunun gibi nice ayrıcalıklardan faydalanmak üzere Vezirköprü’lü veli ve öğrencilerimizi kurumumuza davet ediyoruz“ diyerek kurum hakkında bilgi verdi.

Adres : 25 Mayıs Mah. Şehit Jan. Uzm. Çvş. Kaşif Arslan Cad. No:11 Kevser Camii Meydanı Denizbank Üstü - Havza/Samsun

İletişim no: 0 362 714 43 00

:0 555 149 85 99