Güncel
Giriş Tarihi : 09-08-2021 11:08   Güncelleme : 09-08-2021 11:08

İbrahim Işık Güven Tazeledi

İbrahim Işık Güven Tazeledi

İbrahim Işık Güven Tazeledi

31 Temmuz 2021 Tarihlerinde gerçekleştirilen Ankara Samsun Dernekler Federasyonu Başkanlığına yeniden seçilen İbrahim Işık yaptığı açıklamada; “Federasyonumuzun değerli deleğelerinin çoğunluk oyu ve teveccühüyle seçimlerde tekrardan Ankara Samsun Dernekler Federasyon Başkanlığına Tekrar'dan seçildim.

Ankara Samsun Dernekler Federasyonunu değerli Yönetim Kurulu Üyeleri ile ve siz hemşehrilerimiz ile ortak birlikte güzel projeleri bu dönemde hayata geçireceğiz. Allah nasip ederse Beştepe'deki projemi ve daha önceki yarım kalan projeleri gerçekleştirmek için bütün gayretimizi sarf ederek çalışıyoruz, çalışmaktayız. Ankara Samsunlular Dernekler Federesyonunu söz verdiğimiz gibi sizlerle birlikte yöneteceğiz.

Yeni yerimizde her ay düzenli olarak Yönetim Kurulu Üyeleri ve siz değerli, Hemşerilerimiz ile Toplantılarımızla birlikte bir araya gelerek, geleceğin modern projelerini birlikte karar vereceğiz. Samsun ilimizin ve tüm ilçelerim izin kalkınması noktasında çok önemli rolü olan değerli burokrat ve iş Adamlarımız ile birlikte ekonomik yapısı üzerinde sürekli istişare halinde olacağız. Doğup büyüdüğümüz bu ile; 7gün 24 saat hizmet ederek, “ben” değil “biz” diyerek, el ele, kol kola, gönül gönüle, ilimizin ve ilçelerimizin çıkarları için hep birlikte ortak projeler hazırlayıp gereken makamlara sunacağız.

Ankara Samsun Dernekler Federasyonu Ankara ’da yaşayan tüm Samsunluların herkesin evi gibi olacak. Rahatlıkla gelip işlerinizi görebileceğiniz, sorunlarınıza sıkıntılarınıza birlikte çare arayacağımız Ankara Samsun Dernekler Federasyonu olduğunu tüm hemşehrilerimiz bilecek.

Seçimlerde göstermiş olduğunuz teveccüh ve tebriklerinize tekrar şükranlarımı sunuyorum.

Sevdikleriniz ile birlikte nice güzel günler geçirmeniz dileklerimle saygılarımı sunuyorum