Güncel
Giriş Tarihi : 12-04-2021 18:03   Güncelleme : 12-04-2021 18:03

"VEZİRKÖPRÜ'DE NELER OLUYOR"

"VEZİRKÖPRÜ'DE NELER OLUYOR"

CHP İ;lçe Başkanı Onur Bayburtlu Yaptığı Basın açıklmasında Şunları Söyledi; "Yıllardır bu memlekete hizmet sözümüz var diyerek projeler üretmeye çalışan zihniyet kime çalışıyor, araştırılması  gerek oldu. 
          Binalar yapılıyor bitirilemiyor, tam bitti bitecek derken verilen müteahhit kaçıyor, yenisi geliyor yarıdan aldığı işi bitiriyor, yeni yere geçildiği zaman ya göçüyor ya da güçlendirilmesi gerekiyor. 


         Bu projeleri teslim edeninden teslim alanına kadar herkes araştırılmalı. Bu milletin bir kuruşunun hesabı tüm yetkililerden sorulmalıdır. Güzel Vezirköprümüze reva gördüğünüz projeler “kum ocağının önüne yapılan köprü yıkıldı ve daha hala yapılamadı, 10 sene önce yapılmaya başlanan hastane bitirildikten 3 ay sonra çatlaklar oluşmaya başladı, 5 sene önce bitirilip hizmete açılan okulumuz güçlendirilmek üzere tasfiye edildi” Yarın ne çıkacak bilinmiyor ama bir yerlerde bir karışıklık olduğu apaçık ortadadır. 
         Samsun Vezirköprü ilçesinde herşey ters gidiyor ve layıkıyla yapılmıyorsa hesap sorulması gerekenlerden hesap sorulmalıdır.Tüyü bitmemiş yetimin hakkını kimse yememeli, yiyenlerden de hesap sorulmalıdır. "
        Halkımızın ve Tüm İslam aleminin Mübarek Ramazan ayını kutlar hayırlara vesile olmasını Cenabı Allah’tan niyaz ederim.
CHP VEZİRKÖPRÜ İLÇE BAŞKANI ONUR BAYBURTLU