Güncel
Giriş Tarihi : 12-03-2021 16:21   Güncelleme : 12-03-2021 16:21

RÜSTEM KURNAZ İLKSAN TEMSİLÇİLİĞİ ADAYLIĞINI DEĞERLENDİRDİ.

RÜSTEM KURNAZ İLKSAN TEMSİLÇİLİĞİ ADAYLIĞINI DEĞERLENDİRDİ.

RÜSTEM KURNAZ İLKSAN TEMSİLÇİLİĞİ ADAYLIĞINI DEĞERLENDİRDİ.

Vezirköprü Yaşam gazetesini ziyaret eden Rüstem Kurnaz İLKSAN seçimlerine ilişkin çalışmaları değerlendirdi. 
03 Nisan tarihinde gerçekleşecek seçim öncesinde Vezirköprü merkezindeki üyeleri ziyaret ettiklerini mahalle ziyaretlerine devam ettiğini belirten Kurnaz asılsız iddialarla İlksan'ın değersizleştirmesine tepki vererek açıklamalarda bulundu
İLKSAN ÇALIŞMALARINI VE HİZMETLERINİ VERİLERLE DEĞERLENDİREN RÜSTEM KURNAZ
"Degerli İLKSAN uyesi arkadaslarim;1996 yılında Turk Egitim Sen delegeleri İLKSAN da yönetime geldiginde 25 yil üzerinden emekli olan bir üyemiz bir maaş ikramiye almaktaydi. Simdi 10 maas ikramiye almaktadır. Önümüzdeki 20 yıl icinde devletin vereceği ikramiyeyi geçecektir. Bu kurumu kapatmak üyelere ihanet etmektir. fırsat vermeyin. GELİSEN GÜÇLENEN SANDİGİMİZA SAHİP ÇIKALIİM .
Yaptığımız çalışmaları verilerle ifade ediyoruz. Karşı tarafın paylaşimlarinda bir tek veri göremezsiniz. Lütfen Sandığımızı güçlendirip gelistirenlerin yanında olun. Bu kurumu yok etmek isteyenlere asla itibar etmeyiniz.   Vatan,  millet , bayrak,  ezan sevdalilari çalmaz çaldirmaz. SANDİGİMİZ DİYORUZ , SEVGİYLE SAHİP ÇIKIYORUZ." Açıklamasıyla İlksan üyelerinden destek istedi.