Güncel
Giriş Tarihi : 04-02-2021 10:22   Güncelleme : 04-02-2021 10:22

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI MEHMET KURT'TAN ÖNEMLİ AÇIKLAMA

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI MEHMET KURT'TAN ÖNEMLİ AÇIKLAMA

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI MEHMET KURT'TAN ÖNEMLİ AÇIKLAMA

Ak Parti Vezirköprü İlçe Başkanı Mehmet Kurt; Son dönemde ilçemizi yakından ilgilendiren Sinop’un Orman Bölge  Müdürlüğü olaması ile ilçemizin de Sinop Bölge Müdürlüğüne mi ?bağlanıyor haberleri ilçemizin gündemine oturmuştu. 
Yaklaşık 2500 hanenin ormancılıktan geçimini sağladığı ilçemizde Sinop’a bağlanma gibi bir durum gündeme gelmişti. Gerek Genel Başkan Yardımcımız gerekse Milletvekillerimiz ve il başkanımızla yaptığımız görüşmeler neticesinde Vezirköprü Orman İşletme Müdürlüğümüz Amasya Orman bölge Müdürlüğünün bünyesinde ilçemize ve Orman Köylerimize hizmete devam edecektir. Bizim talebimiz ve isteğimiz Samsun’a bölge müdürlüğünü kazandırmaktır. Bununla ilgili çalışmalarımız ve bakanlık nezdinde görüşmelerimiz devam etmektedir. 
 Samsun’u Orman Bölge Müdürlüğü yapmak İçin gerekli çalışmaları ve görüşmelerimizi başlattık. Gerek Genel Başkan Yardımcımız Çiğdem Hanım, gerekse milletvekillerimiz Fuat Köktaş, Ahmet Demircan, Yusuf Ziya Yılmaz, Orhan Kırcalı ve il başkanımız Ersan Aksu konuyu yakından takip etmekte olup çok yakında müjdeli haberi sizlerle paylaşacağız. 
 Biz ilçemizi hizmet ve yatırım  anlamında gerektiği noktaya ulaştırmak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz ve etmeye de devam edeceğiz. 
 Halka hizmet hakka hizmettir düsturu ile ilçemiz için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
 Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ilçemize, ilimize ve ülkemize hizmete devam edeceğiz. “
Mehmet Kurt
Ak Parti Vezirköprü İlçe Başkanı