Güncel
Giriş Tarihi : 23-11-2020 10:21   Güncelleme : 23-11-2020 10:28

Huzur evi inşaatı yine hayırseverlere kaldı

Başkan Sosyal Medya Hesabından Yardım Kampanyası Başlattı

Huzur evi inşaatı yine hayırseverlere kaldı

Dönemin Kaymakamı şimdiki Tokat Valisi Ozan Balcı'nın gayeretleriyle hayırsever Kemal Kayalıoğlunun bağılşadığı arsa üzerine yine Kayalıoğlu tarafından 400 bin Tl nakdi bağış yapılarak temeli atılan Huzurevi inşaatı ilgisizlik yüzünden durmuştu. Sürekli gündeme getirdiğimiz temele tekrar başlandı. Ancak Vezirköprü Belediye Başkanı Edis inşaatın yapılması için sosyal medyadan iban numarası vererek hayırsever vatandaşlardan yardım istedi.
Huzurevi projemiz 1 bodrum+1 zemin+2normal kattan oluşmaktadır.Normal katlarda tek kişilik ve iki kişilik odalar mevcuttur.
Huzurevi bina projesi toplam 8032.20m2 olup 100 kişiye yaşam alanı sunabilecektir.
Projede kapalı alanın yanı sıra 7550 m2 de açık alan bulunmaktadır. Bu alanda misafirlerimizi bir güvenlik karşılamakta ve yaşlılarımızın kolay hareketini sağlamak için; rampalar, gezi yolları, açık oturma alanları, pergolalar, hobi bahçeleri, otopark bulunmaktadır.
Bu projeyi en kısa ve en güzel şekilde hayata geçirmek en büyük isteklerimizden olup proje ile ilgili bilgileri sizlere sunarız. Bu hizmeti hayata geçirmek için bağış yapabileceğiniz hesap numaraları ektedir. Şimdiden hepinize teşekkür ederiz…