Güncel
Giriş Tarihi : 04-11-2020 15:26   Güncelleme : 04-11-2020 15:42

GELECEK PARTİSİ GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ

Gelecek Partisi İl Başkanı ve Vezirköprü İlçe Başkanı Yaşam Gazetesini ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi verdi.

GELECEK PARTİSİ GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ

Gelecek Partisi Samsun İl Başkanı Mustafa  Yeşilyurt, Teşkilat başkanı Lutfi  tuncel

Sosyal Politikalar Başkanı Aziz Aydoğdu Parti içi eğitim  Başkanı Erol özgür ve Vezirköprü ilce başkanı İbrahim Durmaz  Vezirköprü Yaşam Gazetesi ziyaretinde Vezirköprü gündemini değerlendirdi.

Gelecek Partisi Samsun İl Başkanı, Mustafa Yeşilyurt 17 ilçe için teşkilatlanma çalışmalarımız hızla sürdürüyor. Şimdiye kadar 3 ilçe teşkilatının atanmasını yaptık “Samsun’da 17 ilçe belediye başkanlığı ve bir de Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nı kazanacak teşkilatlar oluşturuyoruz” dedi

 Ahmet Davutoğlu’nun Genel Başkanlığı’nda kurulan Gelecek Partisi’nin Samsun İl Başkanlığı, ilçe teşkilatlanma çalışmalarını hızla sürdürüyor. Gelecek Partisi Samsun Kurucu İl Başkanı Mustafa Yeşilyurt’un öncülüğünde yürütülen çalışmalar, detaylı bir şekilde devam ediyor. Kentte şu ana kadar 3 ilçede atama gerçekleştirildi. İl Başkanı Mustafa Yeşilyurt, kısa sürede 17 ilçede atamalarını tamamlamayı hedeflediklerini söyledi. Başkan Yeşilyurt, partilerini Samsun’da 17 ilçe belediye başkanlığı ve bir de Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini kazanacak şekilde kadrolar kurmaya gayret gösterdiklerini belirtti.

Yeşilyurt, “Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu öncülüğünde partimiz 41 ilde kadrolaşmasını tamamladı. Biz de Samsun olarak kısa sürede atamalarımı tamamlayarak, büyük kongreye hazır olacağız. Amacımız 17 ilçemizin bir an evvel, hatasız bir şekilde atamasını gerçekleştirmek. Şu ana kadar atadığımız ilçe başkanlarımıza karşı teveccühler çok güzel. İl başkanı olarak beni de arayan ve tebrik eden çok kişi oluyor ve bana memnuniyetlerini dile getiriyorlar. Bu bizi oldukça memnun ediyor” şeklinde konuştu.

Önceliklerinin sistemli, düzenli ve kapsayıcı ilçe başkanı olduğunu söyleyen Başkan Yeşilyurt, “Samsun hak ettiği yerde değil. Samsun’un ciddi sorunları var. Oluşturacağımız kadrolarımız, Samsun’u ayağa kaldıracak kadrolar olacak. Şehrimizi hak ettiği yerlere getirecek kadroları oluşturuyoruz. Şu anda Gelecek Partisi Samsun İl Başkanlığı olarak, Samsun’da 17 ilçe belediye başkanlığı ve bir de Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nı kazanacak teşkilatlar oluşturuyoruz” ifadelerini kullandı