Güncel
Giriş Tarihi : 18-06-2020 12:40   Güncelleme : 18-06-2020 12:56

KENEVİR FABRİKASINI NEREYE KURDUNUZ

Cumhuriyet Halk Partisi Vezirköprü İlçe Başkanı Onur Bayburtlu; "Seçimleri atlatalı 15 ay geçmesine rağmen Vezirköprü’de ele alınır, gözle gürünür hiçbir gelişme olmadı.

KENEVİR FABRİKASINI NEREYE KURDUNUZ

Cumhuriyet Halk Partisi Vezirköprü İlçe Başkanı Onur Bayburtlu; "Seçimleri atlatalı 15 ay geçmesine rağmen Vezirköprü’de ele alınır, gözle gürünür hiçbir gelişme olmadı. İstihdam alanları mı açıldı hayır, yeni iş yerleri mi açıldı hayır, halkın sorunları çözüldü mü hayır. Organize sanayi mi açıldı hayır, Yılan hikayesine dönen 150 yataklı hastaneyi 8 yıldır yerel basında haber olmasına rağmen Mart, Haziran, Ağustos diye bir çok tarih verdiniz ne oldu açtınız mı. Her seçim önü çimento fabrikası açacaktınız hatta işe alacağız diye vaad ettiğiniz insanlardan kimlik bile topladınız o da hayal oldu.

                Kenevir yetiştiriciliği ve fabrikası Vezirköprü’de olacaktı ne oldu. Yol ihalesi yapıldı bu yol bölünmüş yol mu olacak yolun tamamı mı olacak yoksa yarısı mı olacak bilinmiyor.  İktidarın seçim vaatleri bitmez yöre halkı sorunları dile getirir yöneticiler çözüm üretir vaatleri halkın huzuruna sunar tabiî ki siyasetçi hizmet almasını bilirse.  İktidar mensuplarına sesleniyoruz Cumhurbaşkanı aylar önce Samsun’dan seslenmişti Vezirköprü’yü kenevirin merkezi yapacağız diye, Kenevir Fabrikasını nereye kurdunuz.