Güncel
Giriş Tarihi : 13-06-2020 13:53   Güncelleme : 13-06-2020 13:53

PROJEYE DESTEK VERENLERE PLAKET VERİLDİ

Sevdamız Samsun Platformu yönetimi tarafından, Ramazan ayı öncesinde ekmek ve erzak kampanyası ile başlayan, bayramda da çocuklara ayakkabı hediye edilen projeye destek verenler bir araya geldi.

 PROJEYE DESTEK VERENLERE PLAKET VERİLDİ

Sevdamız Samsun Platformu yönetimi tarafından, Ramazan ayı öncesinde ekmek ve erzak kampanyası ile başlayan, bayramda da çocuklara ayakkabı hediye edilen projeye destek verenler bir araya geldi. Platform Genel Merkezi’nde düzenlenen toplantıda projelere destek verenlere teşekkür plaketi takdim edildi. Sevdamız Samsun Platformu Genel Başkanı Nuri Seven ve yönetim kurulu üyeleri tarafından İlkadim Muhtarlar Derneği Başkanı Murat Gökmen Şahin, Atakum Şehir Platform Başkanı Erkut Erbil, Canik Can-bir Dayanışma Derneği Başkanı Serkan Asma, Ka-def Gençlik Kolları Başkanı Adem Sekmenoğlu, Samsunun sevilen isimlerinden Burak Adıyaman, Genç İş İnsanı Vedat Demirtaş, Girişim Ekmek Fırını Sahibi Mustafa Çalıkoğlu, Genç İş İnsanı Mustafa Öksüzoğlu ve Medya Çarşamba İmtiyaz Sahibi Emin İnan’a plaketleri verildi.

 

Yapılan projelerde kendilerine destek olan herkese teşekkür eden Sevdamız Samsun Platformu Başkanı Nuri Seven, “Dünyanın ülkemizin geçirdiği zorlu gülerde ihtiyaç sahibi olanların yüzlerini güldürdüğümüz, ulaşabildiğimiz herkesin elinden tuttuğumuz için mutluyuz. Bu süreçte Samsun’u seven platform ve dernekleri de yaptıkları projelerden dolayı tebrik ediyoruz. Bu platform ve derneklerle birlikte hakaret ederek güçlenen bir yapı oluşturuyoruz. Her ne kadar isimlerimiz farklı olsa da Samsun ve Samsun’da yaşayanlar için hizmet eden her yapı ile ortak hareket etmeye hazırız. Biz yola çıkarken ‘Sevdamız Samsun’ dedik. Bizim sevdamıza sahip çıkan kim olursa olsun bizde onun yanındayız” ifadelerini kullandı.