Güncel
Giriş Tarihi : 21-04-2020 15:39   Güncelleme : 21-04-2020 15:43

1000 muhtaç ve yoksul aileye yardım yapıldı.

Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası tarafından 1000 muhtaç ve yoksul aileye yardım yapıldı.

1000 muhtaç ve yoksul aileye yardım yapıldı.

Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu başkanı Abdülkadir FİŞEKCİ Ramazan ayı dostluk ve kardeşlik duyguları ile yardımlaşma, paylaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerinin sergilendiği mübarek bir aydır. Ramazan ayı münasebeti ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin katkılarıyla odamız sorumluluk bölgesinde olan yardıma muhtaç yaklaşık 1000 aileye üyelerimiz aracılığı ile gıda yardımında bulunduk dedi.

Fişekci,  Odamız yapmış olduğu yardımları büyük bir titizlikle muhtaç ailelere üyelerimiz ile birlikte ulaştırarak sosyal sorumluluğunun bilincinde hareket etmeye devam etmiştir.

Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası tarafından her yıl Ramazan ayında yapılan gıda yardımları bu yılda 1000 muhtaç ve yoksul aileye ulaştıklarını söyledi.

2000 Adet Maske Dağıtıldı.

COVİD-19 Salgını ilçemizde yayılmasını önlemek amacı ile iş yerleri ziyaret edelerek, istihdam sağlayan üyelerimize gerekli tedbirlerin alınması için tavsiyelerde bulunuldu.

Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir FİŞEKCİ odamıza kayıtlı üye işyerlerine sağlın hastalığın yayılmasını önlemek amaçlı 2000 adet maske dağıtımı gerçekleşmiştir.