Spor
Giriş Tarihi : 07-03-2020 10:07

PUAN FARKI 10 ÇIKTI SAMSUNSPOR DOLUDİZGİN

Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, “Şehitlerimizin acısı içimizdeyken, burada benim maçı değerlendirmem bir şey ifade etmeyecek” dedi.

PUAN FARKI 10 ÇIKTI  SAMSUNSPOR DOLUDİZGİN

4-1 kazanılan İnegölspor maçı sonrası basın toplantısına katılan Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, “Futbol duygularla yapılan bir iş. Bu duygular harekete geçmeyince sonucunda bir şey anlatmakta çok kolay olmuyor. O yüzden daha şehitlerimizin acısı içimizdeyken burada benim maçı değerlendirmem, ‘kazandık mutluyuz’ demem çok bir şey ifade etmeyecek. Sadece taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Bu hassasiyete uygun davrandıkları için. Şehitlerimizin hepsine Allah’tan rahmet diliyorum. Yakınlarına ve milletimize başsağlığı diliyorum” dedi.

                Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, İnegölspor galibiyetinden sonra yaptığı açıklamada  'Ben artık profilimde son5 yazıyorum. 10 puan farkından dolayı artık son 8 maçın 5'ini alırsak matematiksel olarak direkt şampiyon sayılıyoruz' açıklamasını yaptı. İnegölspor karşılaşmasında başta stadı dolduran taraftarlarına sonsuz teşekkür eden Başkan Yıldırım, "Bir sonraki iç saha maçında hedefimizi büyütmemiz gerekiyor. Ben bir daha ki iç saha maçında 30 bin taraftarımızın olacağına inanıyorum. Futbolcularımızı ve teknik ekibimizi bu güzel galibiyetten dolayı tebrik ediyorum" diye konuştu.