Güncel
Giriş Tarihi : 02-03-2020 14:01

Vezirköprü Yaşam Gazetesi 19. Kuruluş yıldönümünü kutluyor.

Vezirköprü’de 1 Mart 2002 tarihinde yayın hayatına başlayan Vezirköprü Yaşam Gazetesinde 19. Kuruluş yıldönümü heyecanı

Vezirköprü Yaşam Gazetesi 19. Kuruluş yıldönümünü kutluyor.

Vezirköprü’de 1 Mart 2002 tarihinde yayın hayatına başlayan Vezirköprü Yaşam Gazetesinde 19. Kuruluş yıldönümü heyecanı

Yaşam Gazetesi Sahibi Suat PALA, ilçenin tüm temel sorunlarının çözümü konusunda basın olarak üzerine düşeni yerine getirmeyi ilke edindiklerini belirtirken, Yaşam gazetesinin, geride kalan 18 yılda tüm kesimlerin takdirini toplamayı ve yerel gazeteler arasında düzeyli bir yer edinmeyi başardığını söyledi.

Suat PALA, “01 Mart 2002 tarihinde yayın hayatına başlayan gazetemiz, Vezirköprü’yü kucaklayan, dürüst, seviyeli, birleştirici, tarafsız, herkese ve her kesime eşit mesafede, objektif olmayı kendine şiar edinerek sürdürdüğü yayın hayatında, 18 yılı geride bıraktı. Geride kalan yıllarda farklı, toplumun değer yargılarına saygılı, ilkeli yayın politikasından ödün vermeyen Vezirköprü Yaşam, Vezirköprü yerel basınına da ayrı bir renk kattı. Vezirköprü Yaşam halkına kendi çıkarı için uğraşmayan, rant kovalayarak hiç kimseyi birbirine takmadan halkın faydalanabileceği bir gazete sunmak için çaba sarf eden Vezirköprü Yaşam, tarafsızlık ilkesinden asla taviz vermeyecektir.” Dedi.

Vezirköprü Yaşam Gazetesinin Vezirköprü’yü kucaklayan, dürüst, seviyeli birleştirici olduğunu söyleyen gazetenin Yazı İşleri Müdürü Selin PALA “Geçen her yılın ardından gazetemiz farklı, toplumun değer yargılarına saygılı ilkeli yayın politikası ile okurlarının beğenisini kazanmaya devam ediyor. Vezirköprülülere karşı kendimizi sorumlu görüyor ve bu sorumluluğun bilinci içerisinde hareket ediyoruz.

Haberlerimizde objektif olmak için gayret ediyoruz ve tarafsız bir yayın sürdürmek için çalışıyoruz.” İfadelerini kullandı.

Vezirköprü Yaşam Gazetesi Muhabiri Kenan KESKİN ise, yayın hayatı süresince hep doğru, objektif ve tutarlı olmaya çalıştıklarını. Söyledi. KESKİN, “Yaşam gazetesi olarak Vezirköprü ve Vezirköprülülere karşı kendimizi sorumlu gördük ve sorumluluğun bilinci içinde hareket ettik. Vezirköprü Yaşam çalışanları olarak, okuyucularımızın verdiği destekle daha iyiyi, güzeli ve Vezirköprü için daha faydalı olanı yapmanın çabası için çalışıyoruz.” Dedi.