Spor
Giriş Tarihi : 22-02-2020 16:09

Vezirköprü Sporcularına Sahip Çıkıyor

Vezirköprü Kaymakamlığı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü sporcuları Boks branşında 52 kg da Enes Aydın Ordu'da Gençler Boks Türkiye Şampiyonasında Türkiye 2.si, Güreş branşında 52 kg da Burhan Sezer Yildizlar Türkiye şampiyonasinda Rize'de Türkiye 3.sü ,110 kg da İbrahim Duman Yıldızlarda Malatya'da Türkiye 3.sü oldu.

 Vezirköprü Sporcularına Sahip Çıkıyor

Vezirköprü Kaymakamı Kudret Kurnaz; Türkiye şampiyonalarinda derece yapan sporcuları makamında kabul etti. Sporculara dersleri ile ilgili sorular sordu ve sporu asla bırakmayın, dedi.

Kurnaz ; ilçemizi ilimizi ve ülkemizi başarı ile temsil edeğinize inaniyorum" dedi. Sporculara spor ayakkabısı hediye ederek ödüllendirdi.

Vezirköprü belediye başkanı İbrahim Sadık Edis; sporcuları makamında kabul etti.

Edis ; Sporun ve Sporcuların her zaman yanındayız dedi. Sporculara milli takım eşofmanı hediye etti.

Vezirköprü Akparti İlçe Başkanı Mehmet KURT; Toplantı salonunda sporcu gençlerle bir araya geldi. Cumhurbaşkanımız gençlere ve Spora çok değer veriyor biz de yönetim olarak sporun ve gençlerimizin her zaman yanındayız, dedi.

KURT ; Gençler Siz de Türkiye 3.sü ve Türkiye 2.si oldunuz, biz de 2019 yerel seçimlerinde Vezirköprü olarak Türkiye 3.sü olduk kaderlerimiz bir dedi. Milli takım kampında çalışın. Milli sporcu olmak için hükümetimiz milli sporculara üniversiteye girişte kontenjan, üniversite okurken millilik bursu ve memuriyete atanma hakkı vererek sporcularımıza sahip çıkmıştır sizlerinde bu haklardan yararlanmanizi istiyoruz dedi.Sporculara altın hediye etti.

Bu ziyaretlerde sporculara Vezirköprü ilçe Milli eğitim müdürü Ahmet DEMİRCAN, Vezirköprü Genclik ve Spor ilçe Müdürü Mehmet Uyar, Antrenörler Bünyamin Aydın ve İbrahim Kiraz eşlik etti.