Güncel
Giriş Tarihi : 21-02-2020 14:34   Güncelleme : 21-02-2020 15:01

İYİ PARTİ İL BAŞKAN ADAYI AVUKAT AYŞE AYAN; " VEZİRKÖPRÜ'DE YOL ARKADAŞLARIMIZLA HAZIRIZ" DEDİ

İYİ PARTİ İL BAŞKAN ADAYI AVUKAT AYŞE AYAN VEZİRKÖPRÜ'DE

İYİ PARTİ İL BAŞKAN ADAYI  AVUKAT AYŞE AYAN;

İYİ PARTİ SAMSUN  İL BAŞKAN ADAYI Avukat Ayşe Ayan  ve İlkadım ilçe yönetimi Vezirköprü ilçe Başkanı Salih Gürbüz"ü ziyaret ederek açıklamalarda bulundu. Burda konuşan AYAN;  "Partiye gönül veren cesur dava arkadaşlarıma saygı ile selamlarımı sunuyorum . 25/Ekim 2017 tarihinde Türk Siyasi tarihinde dönüm noktasıdır.

İYİ Parti kuruldu. Vatanını ve milletini seven, Türk Milliyetçisi, Atatürk ilke ve inkılaplarından taviz vermeyen , adalet ve hakkaniyete inanan, yenilenmiş parlamenter sisteme yeniden geçmek ve gelecek nesillerin daha iyi bir Türkiye ortamında yaşamasını hedef edinen biz İYİler , hedeflerimize endeksli olarak mücadelemizin kutsallığının bilinci ile hareket etmekteyiz.

 

Kurtuluş meşalesinin yakıldığı 19 Mayıs şehrinden de beklenen budur. Kuruluş aşamasında ayağa kalkan Samsun , şimdi belirlenen hedeflere inançla koşmaya devam edecektir. Genel Başkanımız sayın Meral Akşener in duruşu , cesareti ve direnci bize her anlamda örnek oldu .

 

Kuruluştan bu güne gönüllerimizde oluşan İYİ parti ailesine aidiyet duygusu ile , her aşamada devam edecek olan mücadelemizde, değerli partililerimizin teveccühü ile İYİ Parti Samsun İl Başkanlığına aday oldum Sayın Genel Başkanımız ve biz cesurlar , felsefemize, bakışımıza ve hayat anlayışımıza uyan bir siyasi parti olmadığını görmemiz üzerine , aynı duygu ve düşünceleri paylaşan kişilerle birlikte partimizin kuruluşunda verilen görevleri onur ile kabul ettik. Uygun görülecek her türlü görevi , ilk günkü onur ve şevk ile yapacağımıza emin olabilirsiniz . Başarı için gerekli olan hedefi belirler ve onun için doğru, dürüst , çaba gerektiren, gönül kazandıran her türlü hareketi de yılmadan sergileriz. Ben olmadan BİZ olmak Hep birlikte iktidar olmak için Yol arkadaşlarımızla birlikte hazırız" dedi.