Güncel
Giriş Tarihi : 15-02-2020 16:45

ÖRNEK DAVRANIŞ “BİR YEMEKTE BENDEN”

Öğrencisi, akademisyeni ve idari çalışanlarıyla bir aile olan Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ), çok daha fazla öğrencinin bütçesine katkı sağlamak için yemek bursu kampanyası başlattı.

ÖRNEK DAVRANIŞ  “BİR YEMEKTE BENDEN”

OMÜ Sosyal Hizmet Öğrenci Topluluğu’nun yürüttüğü ve çalışanlardan gelen talepler doğrultusunda hazırlanan “Üniversitemde Değerliyim” adını taşıyan sosyal sorumluluk projesiyle daha fazla öğrenciye 4 ay boyunca yemek bursu verilmesi amaçlanıyor. Halen 1500 öğrenciye yemek bursu sağlayan Ondokuz Mayıs Üniversitesi çalışanlarının katkılarıyla bu sayıyı çok daha yukarılara taşıyacak

  • .Konuyla ilgili yapılan açıklamada ”OMÜ ailesi olarak bu dayanışmaya katkı sağlamak isteyen çalışanlar, ekte yer alan formu doldurarak fakülte, yüksekokul, MYO ve bölümlerinize teslim ederek 12 Şubat tarihine kadar Rektörlüğe ulaşmasını sağlayabilirler. Dört çeşit yemekten oluşan bir öğün iki buçuk lira (2,5TL). OMÜ adına Akbank Ondokuz Mayıs Üniversitesi Şubesinde toplanan destekler Strateji Geliştirme Daire Başkanlığının hesabına aktarılacak. Ayrıca yapılan yardımlar karşılığında verilen ücretsiz yemek miktarı www.omu.edu.tr web sitesinde ilan edilecektir” denildi.