Güncel
Giriş Tarihi : 06-02-2020 21:12   Güncelleme : 06-02-2020 21:56

ANKARA VEZİRKÖPRÜ PLATFORMUNDAN VAKIFLAR GENEL MÜDÜRÜ BURHAN ERSOY'A ZİYARET

PLARTFORMDAN ERSOYA ZİYARET

ANKARA VEZİRKÖPRÜ PLATFORMUNDAN VAKIFLAR GENEL MÜDÜRÜ BURHAN ERSOY'A ZİYARET

PLATFORM'DAN VAKIFLAR GENEL MÜDÜRÜ BURHAN ERSOY'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ. Ankara & Vezirköprü Platformu Başkanı Murat GÜLŞEN ve Yönetim Kurulu Üyeleri Polatlı Müftüsü Hayri CİHANGERİ, İhsan ÇINAR, Orhan DAĞ, Ufuk KESKİN, Kadir ÜNVER, Tolga DİNÇ ve Yunis KUZU'dan oluşan bir heyet, Vakıflar Genel Müdürlüğü'ne atanan Vezirköprülü hemşehrimiz, Burhan ERSOY'u makamında ziyaret etti.

Platform Başkanı Murat GÜLŞEN ; " - Ankara & Vezirköprü Platformu olarak, baştan beri her türlü desteği veren Vakıflar Genel Müdürümüz sayın Burhan ERSOY'a planlanmış bir ziyaretimiz vardı. Katkılarından dolayı hem teşekkür etmek hem de ilçemizin güzel köşelerinden biri olan Şahinkaya Kanyonu içerikli tablo hediye etmek istedik. Bu süreç içerisinde şahsının Vakıflar Genel Müdürü olarak atanması da bu ziyaretimizi daha anlamlı hale getirdi. Vezirköprülüler olarak, yapılan bu atamadan gurur duyduk, bu görevi layıkıyla başaracağına inancımız tamdır, hayırlı olsun." dedi.

Vakıflar Genel Müdürü Burhan ERSOY'da ; " - Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından uygun görülen böyle onurlu bir göreve gelmek aynı zamanda büyük sorumluluk demek. İnşallah en başarılı şekilde çalışmalar yapmak için elimizden geleni yapacağız. Allah yardımcımız olsun." dedi. Başta Vezirköprülü üniversiteli öğrencilere burs sağlanması olmak üzere Platform çalışmalarına yaptığı katkılardan dolayı teşekkür edilen Vakıflar Genel Müdürü Burhan ERSOY'a daha önce yine Platformun organizesinde, Vezirköprü Belediyesi'nin katkılarıyla Ankara Barosu Avukatları Fotoğraf Kulübü tarafından Vezirköprü'nün fotoğraflanması çalışmasında, Bünyamin KIVRAK tarafından çekilen Şahinkaya Kanyonu konulu tablo hediye edildi.