Güncel
Giriş Tarihi : 06-02-2020 18:08   Güncelleme : 06-02-2020 18:13

ANKARADAKİ SAMSUNLULARDAN GENEL MÜDÜR BURHAN ERSOY'A ZİYARET

Ankara’da yaşayan Samsunlulardan T.C Vakıflar Genel Müdürlüğü Genel Müdür olarak 31.01.2020 Cuma günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN tarafından atanan Burhan ERSOY'u makamında hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

ANKARADAKİ SAMSUNLULARDAN GENEL MÜDÜR BURHAN ERSOY'A ZİYARET

Ziyarette bulunan misafirler ''Burhan ERSOY'dan böyle bir göreve gelmelerinden dolayı geçte kalınmış olsa sizlerin hakkı olduğunu her zaman biz Samsunlu hemşerilerimize sahip çıktığınızı her zaman bizlere yardımcı olduklarını söyleyip başarılar dilediler."

Çok samimi ve sıcak bir ortamda geçen sohbette Samsun sorunları ve vakıflar hakkında bilgi veren Genel Müdür Burhan ERSOY " Bu güzel nazik davetleriniz teşekkür ederek her zaman Samsunlu hemşerilerimizin yanında olacağını Vakıflarla ilgili her konuda elimden gelen ne varsa canla başla yapacağım.

Ziyarete Tarım ve Orman Bakanlığı AB uzmanı Dr Can İÇEL, Tarım ve Orman Bakanlığı Kanatlılar ve Küçükevciller Daire Başkanı Cezmi ÖZDEMİR,  Tarım ve Orman Bakanlığı Eski Tarım İl Müdürü Tarım Uzmanı Dr. Recep KIRBAŞ,  Tarım Uzmanı Dr Harun KABAOĞLU, Ankara Büyükşehir Belediyesi Makine İkmal Bakım ve Onarım Daire Başkanlığı Arıza Kayıt Tespit Şefi Satılmış AKYÜZ ve Polis Memuru Ahmet IŞIK katıldı.