Güncel
Giriş Tarihi : 21-12-2019 15:23   Güncelleme : 21-12-2019 15:23

Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odasından Eğitim Kurumlarına Ziyaret

Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu 3 Aralık 2019 Engelliler Haftası münasebeti ile bir dizi ziyaretler de bulundu.

Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odasından Eğitim Kurumlarına Ziyaret

 

Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu 3 Aralık 2019 Engelliler Haftası münasebeti ile bir dizi ziyaretler de bulundu. Akça Anakucağı, Köprülüler Özel Eğitim, Mavi Karınca Özel Eğitim, Özlem Özel Eğitim ve Uyar Özel Eğitim Kurumlarına yapılan ziyaretlere Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir FİŞEKCİ, Meclis Üyesi Ahmet PİŞKİNEL ve Genel Sekreter Edip Şükrü KOÇ katıldı.

                2019-2020 eğitim-öğretim yılında İlçemizde faaliyete bulunan Özel Eğitim Kurumlarında ki çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi alan Vezirköprü TSO Başkanı Abdülkadir FİŞEKCİ, eğitim kalitesinin artmasında bu tür yatırımların oldukça önemli olduğunu belirterek, Vezirköprü'ye yakışır tam donanımlı Özel Eğitim Kurumlarının yatırımcılarını kutlayarak hayırlara vesile olmasını diledi.Vezirköprü TSO Yönetim Kurulu Başkanı FİŞEKCİ Vezirköprü'nün birçok alanda yatırımcıya ihtiyaç duyduğunu işsizlik ile ilgili problemlerin yatırımcıyı ilçemize davet etmekle çözülebileceğini dile getirdi.