Güncel
Giriş Tarihi : 21-12-2019 15:15   Güncelleme : 21-12-2019 15:15

Polis Memuru Canına Kıydı

Son zamanlarda ülke genelinde intiharların artması endişe yaratıyor. Bu intiharlara biri Vezirköprü’den ikisi Çorumdan olmak üzere aynı gün bölgemizde üç intihar olayı daha eklendi. İntihar eden şahısların geriye bıraktıkları notlarda veya yakınlarının ifadelerinde ekonomik sıkıntı vurgusu yapılması dikkat çekiyor.

Polis Memuru Canına Kıydı

 

Vezirköprü  Yeşilada Mahallesi'nde Durağan yolu üzerinde boş arazide meydana gelen intihar olayında, alınan bilgiye göre, Vezirköprü İlçe Emniyet Müdürlüğü kadrosunda bulunan ve Vezirköprü Ağır Ceza Mahkemesi reisinin koruması olarak görev yapan polis memuru Eyüp Erdoğan (34), girdiği bunalım sonucu kendini beylik tabancasıyla vurdu. İntihar eden Eyüp Erdoğan olay yerinde hayatını kaybetti.

         Çorum Bahçelievler Mahallesi Karşıyaka 18'inci Sokak’ta oturan, evli ve bir çocuk babası Gökhan T.'den (31), haber alamayan yakınları akşam eve geldi. Kapının açılmaması üzerine de polise haber verdi. Polisin çilingir yardımıyla girdiği evde, Gökhan T.'nin tavana asılı cesedi bulundu

         Çorum Bahçelievler Mahallesi Karşıyaka 1'inci Cadde'de de Oktay A.(32), evinde, tavana bağladığı elektrik kablosuyla kendini astı. Oktay A.'nın cesedi, otopsi için Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğiktim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı. Polis, intiharlarla ilgili soruşturma başlattı.