Güncel
Giriş Tarihi : 11-12-2019 09:27   Güncelleme : 11-12-2019 09:27

TOBB DA DÜZENLENEN MECLİS ÜYELERİ BİLGİLENDİRME EĞİTİM SEMİNERİNE VEZİRKÖPRÜ TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU VE MECLİS ÜYELERİ KATILDI.

TOBB da düzenlenen meclis üyeleri bilgilendirme eğitim seminerine Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu ve meclis üyeleri de katıldı.Toplantıya başkanlık eden TOBB başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu yaptığı konuşmada birlik beraberlik mesajı verdi.

TOBB DA DÜZENLENEN MECLİS ÜYELERİ BİLGİLENDİRME EĞİTİM SEMİNERİNE VEZİRKÖPRÜ TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU VE MECLİS ÜYELERİ KATILDI.

 

TOBB da düzenlenen meclis üyeleri bilgilendirme eğitim seminerine Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu ve meclis üyeleri de katıldı.Toplantıya başkanlık eden TOBB başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu yaptığı konuşmada birlik beraberlik mesajı verdi.Hisarcıklı oğlu yaptığı konuşmada, herkesin amacının bu görevlere gelirken, yaşadığı şehri daha zengin etmek ve kalkındırmak olduğunu söyledi. Hisarcıklıoğlu, herkesin farklı düşünmesini ancak mecliste her düşüncenin istişare edilerek, ortak akılda buluşulmasını tavsiye etti. Gelecekten umutlu olduğunu belirten Hisarcıklıoğlu, tüccar ve sanayicinin asla umutsuz olamayacağı dile getirerek, “Eğer umudumuzu kaybedersek ertesi sabah dükkânın kapısını açamayız. Birbirinizi asla ötekileştirmeyin. Sizden bir özel ricam; ne olur kızlarınızı yanınızda girişimci olarak yetiştirin. Gençleri girişimcilik konusunda destekleyin. Unutmayın zenginliğin yolu girişimcilikten geçer” diye konuştu.