Güncel
Giriş Tarihi : 30-11-2019 14:26   Güncelleme : 30-11-2019 14:26

KIZILAY YENİ YÖNETİMİ GÖREVİ DEVRALARAK HİZMETE BAŞLADI

TÜRK KIZILAYI VEZIRKÖPRÜ TEMSILCIGI KOORDINATOR BEKIR KURTOGLU VEZİRKÖPRÜ YAŞAM GAZETESİ ZİYARET EDEREK YAPTIĞI BASIN AÇIKLAMASINDA

KIZILAY YENİ YÖNETİMİ GÖREVİ DEVRALARAK HİZMETE BAŞLADI

 

"06.09.2019 tarihinde Vezirköprü Kizılay Koordinatörlük görevinden işlerinin yoğunluğu sebebi ile kendi isteği ile istifa ederek ayrılan Av. Ismail UYAN in ardindan Kizılay Genel Merkezi Yönetim Kurulunun 18.10.2019 tarihinde almiş olduğu kararla Kızılay Vezirköprü Şube Koordinatörü olarak atandim.

Benden önce görev alip hizmet eden tüm koordinatör arkadaşlara başarilı hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. Benden önce başarılı bir şekilde görevini yapan AV. Ismail UYAN Bey in biraktığı hizmet anlayışı içerisinde görevimizi en iyi şekilde yapmaya devam edeceğiz. Ayrıca şu konuyu da kamuoyuyla paylaşmak isterim.Kizılay Tüzüğü gereği istifa eden şahsın yerine atama yapılmaktadır.Onun için koordinatörün istifa etmesinden dolayı sadece koordinatör ataması yapılmıştır. Halihazırda görev yapan temsilci arkadaşlarımız Eyüp AKDOĞAN ve Ali GEBEŞ beyler görevlerine aynı şekilde devam etmektedirler.

Temsilci arkadaşlarımız ile beraber yürüteceğimiz yardım çalışmaları kan bağışı organizasyonlarına kaldığımız yerden daha güçlü ve daha organizeli bir şekilde devam edeceğiz. Göreve ilk atandiğımız haftada Öğürlü mah. evi yanan aileye gerekli yardım ve desteği yaparak ilk çalışmamiz1 da yapmiş olduk. Temennimiz bu ve benzeri menfur olayların yaşanmamasidır.

Ancak yaşanması durumunda Kizılay olarak tüm paydaşlarımız ve Vezirköprülü hemşerilerimizin de desteği ile hiç kimsenin mağdur kalmayacağı ve yaralarının hizla sarılacağı çalışmalarda yapilacaktır. Faaliyetlerimiz kan bağışı ve yardım ile alakalı bir dizi çalışmalar yapmak için gerekli istişare ve toplantilari şu an için yapıyoruz.Bu çalışmalar esnasında Vezirköprülü tüm hemşerilerimizin samimi gayret, destek ve dualarına her zaman ihtiyacımız olduğunun da ayrica bilinmesini isterim.

Bu duygu ve temennilerle başlamış olduğum koordinatörlük görevim gereği ilçemize en iyi hizmetleri ekip olarak ortaya koyacağımızı saygı ve hürmetle bildiririm”.dedi.