Güncel
Giriş Tarihi : 23-11-2019 12:26   Güncelleme : 23-11-2019 12:26

TOBB’nin Dış İlişkiler Komisyonu Raportör Üyesi Abdülkadir FİŞEKCİ PAKİSTAN’DAN DÖNDÜ

Türkiye-Pakistan Ticaret ve Sanayi Odası Forumu 2. Ortak Toplantısı, 15 Kasım 2019 tarihinde Karaçi’de Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun da katılımıyla gerçekleştirildi.

TOBB’nin Dış İlişkiler Komisyonu Raportör Üyesi Abdülkadir FİŞEKCİ PAKİSTAN’DAN DÖNDÜ

 

Türkiye-Pakistan Ticaret ve Sanayi Odası Forumu 2. Ortak Toplantısı, 15 Kasım 2019 tarihinde Karaçi’de Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun da katılımıyla gerçekleştirildi. Hisarcıklıoğlu ve Türkiye’nin İslamabad Büyükelçisi Mustafa Yurdakul toplantıda görüşlerini iş dünyası ile paylaştılar.Toplantıya TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Selçuk Öztürk , Türkiye’den ve Pakistan’dan çok sayıda iş insanının katıldığı toplantıya Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası ​Başkanı Kadri Fişekçi de katıldı.

            Türkiye-Pakistan Ticaret ve Sanayi Odası Forumu, Dr. Ömer Bolat ve Pakistan Ticaret ve Sanayi Odaları Federasyonu (FPCCI) Başkanı Engr. Daroo Khan Achakzai eş-başkanlığında gerçekleşti ve Türkiye ile Pakistan’daki yatırım imkânları hakkında sunumlar yapıldı.Türkiye-Pakistan Ticaret ve Sanayi Odası Forumu 2020 Eylem Planı üzerinde görüş alış verişinde bulunuldu. Ayrıca Türk ve Pakistanlı firmalar arasında ikili iş görüşmeleri gerçekleştirildi.