Güncel
Giriş Tarihi : 04-11-2019 08:48   Güncelleme : 04-11-2019 08:48

CUMHURİYET BAYRAMINDA VALİLİKTE COŞKULU KUTLAMA

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 96. yıldönümü kutlama etkinlikleri kapsamında Samsun Valisi Osman Kaymak ve eşi Emine Kaymak’ protokol üyeleri, askeri, idari ve mülki erkan ile çok sayıda davetlinin katıldığı bir Kabul Töreni düzenledi.

       CUMHURİYET BAYRAMINDA VALİLİKTE COŞKULU KUTLAMA

 

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 96. yıldönümü kutlama etkinlikleri kapsamında Samsun Valisi Osman Kaymak ve eşi Emine Kaymak’ protokol üyeleri, askeri, idari ve mülki erkan ile çok sayıda davetlinin katıldığı bir Kabul Töreni düzenledi. Misafirleri salon girişinde karşılayan Vali Kaymak ve eşi, daha sonra masaları tek tek dolaşarak konuklarıyla sohbet edip, bayramlarını kutladı.Katılımın çok yoğun olduğu Kabul Töreni programında Samsun Devlet Klasik Türk Müziği Korosu saz sanatçıları tarafından da müzik dinletisi sunuldu.

         Cumhuriyet Bayramı Kabul Töreni’ne ayrıca; Samsun Milletvekilleri Bedri Yaşar ve Kemal Zeybek, Garnizon Komutanı Topçu Albay Recep Ali Üstün ve Eşi, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ve Eşi, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Sabrı Kılıç, Adalet Komisyon Başkanı Kemal Alver ve Eşi, Samsun Barosu Başkanı Av. Kerami Gürbüz, Vali Yardımcıları, İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal ve Eşi, İl Jandarma Komutanı J. Alb. İbrahim Güven ve Eşi, Sahil Güvenlik Karadeniz Bölge Komutanı Sg. Alb. Ahmet Bahadır ve Eşi, İlçe Kaymakamları, İlçe Belediye Başkanları, öğretim üyeleri, siyasi parti temsilcileri, muhtarlar, şehit yakınları ve gaziler, sporcular, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, sivil toplum kuruluş temsilcileri, askeri, idari ve mülki erkan katıldı.