Spor
Giriş Tarihi : 02-11-2019 14:23   Güncelleme : 02-11-2019 14:23

Özel Sporcular Basketbol Turnuvası Sona Erdi

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu'nun 2019 yılı faaliyet programında yer alan Özel Sporcular Basketbol Türkiye Şampiyonası sona erdi.

Özel Sporcular Basketbol Turnuvası Sona Erdi

 

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu'nun 2019 yılı faaliyet programında yer alan  Özel Sporcular Basketbol Türkiye Şampiyonası sona erdi. Birleştirilmiş Bölge Şampiyonasında adını 4 lü finale yazdıran spor kulüplerimizin mücadele ettiği müsabakalarda şampiyonayı 1.lik ile Samsun Zafer İş Okulu Spor Kulübü tamamlarken, Ankara Saray Rehabilitasyon Merkezi Spor Kulübü 2. İzmir Hasan Tahsin İş Okulu Spor Kulübü 3. ve Mersin Hüseyin Polat Eğitim Uygulama İş Okulu Spor Kulübü 4. oldu.

         Dereceye giren takımların madalya ve kupalarını; 19 Mayıs Kaymakamı Yavuz Güner, Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Başkanı Birol Aydın, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz İsmail Hakkı Kasapoğlu, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu ve 19 Mayıs Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Serkan Eroğlu takdim etti.

         Şampiyona bitimi ile açıklama yapan Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Başkanı Birol Aydın “ Yaklaşık 1 ay süren ve 1000 Özel Sporcumuzu sporla buluşturduğumuz Takım Sporlarımızın son etabı olan Basketbol Türkiye Şampiyonası ile Şampiyonalarımızı tamamlamış bulunmaktayız.Bu süreç içerisinde Samsun ilinde bizleri misafir eden Sayın Valimiz Osman Kaymak başta olmak üzere Gençlik ve Spor İl Müdürümüz İsmail Hakkı Kasapoğlu’na 19 Mayıs Spor İlçe Müdürü Mustafa Serkan Eroğlu'na 19 Mayıs Kamp Müdürü Halim Seyhan’a Samsun İl Temsilcimiz Resül Aygün’e 19 Mayıs Kamp çalışanları ve tesis sorumlularına, bizlere güvenerek evlerinden Özel Sporcularımızı Şampiyonaya yollayan Anne ve Babalarına, Özel Sporcularımızın başarısı için uğraş veren İdareci ve Antrenörlerimize, Şampiyonalarımızın başarılı bir şekilde sona ermesinde emek veren Teknik Kurul ve Organizasyon Kurul Başkanlarımıza ve Üyelerine teşekkür eder şükranlarımı sunarım' dedi.