Ekonomi
Giriş Tarihi : 15-12-2017 08:47   Güncelleme : 15-12-2017 08:47

PELİ PARQUET’NİN KIŞ KONSEPTİ İLE YENİ YILDA YENİ İMAJ

Tasarımın hayata dokunan her alanında ürünleriyle dikkatleri çeken PeliParquet, mekanlarınızıkış içinüçlü kombinasyonuylayeni yıla hazırlıyor

PELİ PARQUET’NİN KIŞ KONSEPTİ İLE  YENİ YILDA YENİ İMAJ

Tasarımın hayata dokunan her alanında ürünleriyle dikkatleri çeken PeliParquet, mekanlarınızıkış içinüçlü kombinasyonuylayeni yıla hazırlıyor.

Yeni yılın yaklaştığı bugünlerde iç mekanlara yönelen hayatımızla beraber, yaşam alanlarında geçirdiğimiz vakit ve mekanlarımızın değeri daha da önem kazanıyor.PeliParquet bu soğuk günlerde özlediğimiz sıcacık ortamları yaratmak için eşsiz koleksiyonlarıylabize eşlik ediyor. 

Sürekli yenilenenkoleksiyonlarınabu yıl PeliDK adıyla kapı da üreterek, mekanlara bütünlük duygusunu yansıtan PeliParquetzengin renk ve ürün çeşidiyle yaşam alanlarınızı yeni yıla hazırlayacak.Peli’nin zemin, kapı, süpürgelik üçlemesiyle özgün ve özgür tasarımlar yaşam alanlarınızı anlamlı kılacak.

İlk kez PeliParquet’nin üretmeye başladığı zeminle eş dekorda üretilen iç mekan kapılarıyla  yaşamalanlarınızdayeni yıla yepyeni konseptinizle merhaba deyin.

 

PeliParquet’ninsınır tanımayan koleksiyonları ile yaratacağınız mekanlarınızda, geçirdiğiniz zamanın değeri artacak.