VEZİRKÖPRÜ YAŞAM GAZETESİ
Ekonomi
Giriş Tarihi : 23-12-2016 18:27   Güncelleme : 23-12-2016 18:27

(PELİ PARGUET) Kendi Sektöründe Sosyal Medyada İlk Sırada!

Turanlar Grup bünyesinde bulunan Peli Parquet kendi sektöründe sosyal medya hesaplarında en çok takip edilen marka oldu.

(PELİ PARGUET) Kendi Sektöründe Sosyal Medyada İlk Sırada!

  Turanlar Grup bünyesinde bulunan Peli Parquet kendi sektöründe sosyal medya hesaplarında en çok takip edilen marka izmir türbanlı escort.

Orman endüstrisi, kağıt, gıda, turizm şirketlerinde faaliyet gösteren Turanlar Grup bünyesindeki Peli Parquet, sosyal medya hesaplarında çok ciddi bir artış elde etti. Kendi sektöründe en çok takip edilen marka olan ve en üst sıraya yerleşen Peli Parquet, sektördeki rakiplerini açık ara geride bıraktı. Karadeniz Bölgesi’nin en büyük entegre orman ürünleri sanayi tesislerinden biri olan Vezirköprü’nün üretimi olan Peli Parquet 100 milyon dolarlık bir öz sermayenin üretimi olarak yapı sektöründeki yerini alıyor. İletişim çalışmalarını profesyonel ekiplerle yürüten Peli Parquet sosyal medyadaki başarısını artırarak sürdürmeyi hedefliyor.

 

Turanlar Grup:
1953 yılında Hasan, Fuat ve Nihat Turan kardeşler tarafından kurulan; orman endüstrisi, kâğıt, gıda ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren bir şirketler grubudur. Üretim faaliyetlerini, Vezir Köprü Orman Ürünleri ve Kâğıt Sanayi A.Ş., Pelit Arslan Kontrplak Fabrikası A.Ş. ve Pelit İnşaat Kalıp Sist. San. ve Tic. AŞ.’de gerçekleştirmektedir. Vezirköprü Fabrikası grubun üretim konusunda lokomotifi konumundadır. 1996 yılında yapılan özelleştirmeyle alınan fabrika, 100 milyon Euro’yu aşan bir öz sermaye yatırımıyla Peli Parquet ve Peli Paper markalarının üretimini gerçekleştirmektedir.Vezir Ağaç, yani Vezirköprü Orman Ürünleri ve Kağıt Sanayi A.Ş., Karadeniz Bölgesinin en büyük entegre orman ürünleri sanayi tesislerinden biridir. Üretimi olan Tutkal, MDF, Yonga Levha, Melamin Kaplı MDF-Yonga Levha, Laminat Parke ve Kontrplak ile bir entegre bir tesistir.
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA