VEZİRKÖPRÜ YAŞAM GAZETESİ
Güncel
Giriş Tarihi : 23-09-2019 08:50   Güncelleme : 23-09-2019 08:50

VEZİRKÖPRÜ MERKEZ HAFIZLIK KURAN KURSU’NDA EĞİTİM BAŞLADI

Yapımına 2015 yılında başlanan ve yapım aşaması Hafızlık Kuran Kursları Yaptırma ve Yaşatma Derneği tarafından yürütülen Vezirköprü Merkez Hafızlık Kur’an Kursu’nda eğitim başladı.

VEZİRKÖPRÜ MERKEZ HAFIZLIK KURAN KURSU’NDA EĞİTİM BAŞLADI

 

    

      Kurum Müdürü Eyüp Öksüz yaptığı açıklamada Binanın hayırsever vatandaşların arsa bağışlarıyla başladığını Vezirköprülülerden toplanan paralar ile yaptırıldığını söyleyerek katkısı olan herkese teşekkür etti.

            5 yıldız kalitesinde bir eserin ortaya çıktığını, kaliteli bir eğitimle verilen emekleri boşa çıkarmayacaklarını belirterek 6 kadrolu 5 görevlendirme toplam 11 personel ile hizmet verdiklerini ifade etti. 52 Hafızlık çalışanı 80 tane temel hafızlık eğitimi gören 132 öğrenci ile eğitimin yeni Hafızlık Kurumunda devam ettiğini belirtti.

       Çalışmalar hakkında bilgi veren Hafızlık Kuran Kursları Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Mehmet Alper, binayı 2019 Eğitim Öğretim yılında faaliyete geçirdiklerini

Yaklaşık 5 buçuk milyon maliyetli binanın günümüz şartlarına uygun ve modern bir eğitim yuvası haline getirildiğini söyleyen Alper, binayı bağışlayan vatandaşlarımıza ve Vezirköprülü hemşehrilerimize katkılarından dolayı teşekkür ederim” dedi.

       

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA