Firdevs Yılmaz İlkokulu ve Ortaokulu Zeka Oyunları Sınıfı Açıldı

Yağcı Mahallesi Firdevs Yılmaz İlkokulu ve Ortaokulu Zeka Oyunları Sınıfı'nın açılışı Vezirköprü Kaymakamı Kudret KURNAZ, Belediye Başkanı İ.Sadık EDİS, Milli Eğitim Müdürü Ahmet DEMİRCAN'ın katılımı ile gerçekleşti.
Bu haber eklenmiş ve 139 kez görüntülenmiştir.

 

Yağcı Mahallesi Firdevs Yılmaz İlkokulu ve Ortaokulu Zeka Oyunları Sınıfı'nın açılışı Vezirköprü Kaymakamı Kudret KURNAZ, Belediye Başkanı İ.Sadık EDİS, Milli Eğitim Müdürü Ahmet DEMİRCAN'ın katılımı ile gerçekleşti. Açılış öncesinde okulda daha önce yapılmış olan etkinliklerin yer aldığı slayt gösterisi izlendi. Ardından sınıfın açılışı yapıldı. Okul Müdürü Hüseyin CAN; sınıftaki her şeyin eski malzemelerden yapıldığını, öğretmenlerin özverili çalışmaları ile boyanarak tekrar kullanıma kazandırıldığını ve sınıf konseptinin bu şekilde  belirlendiğini söyledi. Sınıftaki oyunlarla tek tek ilgilenen Kaymakam Bey'e oyunlar hakkında bilgi verildi. Katamino,Mangala, 3 taş, Atla-Topla, Surakarta,Pratik Bardaklar, Reversi, Q-Big vb oyunlar birlikte oynanarak oyunlar tanıtıldı.Öğretmenlerle tek tek sohbet eden Kaymakam,Belediye Başkanı ve Milli Eğitim Müdürü, çalışmalarında öğretmenlere başarılar diledi.Okulun peyzaj eksikliğini fark eden Belediye Başkanı İ. Sadık EDİS; şu anda birçok okulda çalışmaların devam ettiğini, ilk fırsatta Firdevs Yılmaz Ilkokulu'na da gereken desteğin verileceğini söyledi.Ziyaretten memnuniyetle ayrıldığını ifade eden Kaymakam Kudret KURNAZ , eğitim toplantıları kapsamında okulu tekrar ziyaret edeceklerini söylediler.  

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Eğitim haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Hangi Partiye Oy Kullanacaksınız?
Cumhuriyet Halk Partisi
Ak Parti
Milliyetçi Hareket Partisi
Diğer
Vezirköprü Yaşam Gazetesi
© Copyright 2013 Vezirköprü Yaşam Gazetesi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
Samsun
Vezirköprü